• Магазини для бідних з'являться в Києві

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 грудня 2010 року

Згідно з планами місцевої влади, вже у першому кварталі майбутнього року в Києві з'являться торгові точки з продуктами за низькими цінами.

У так званих магазинах для бідних буде реалізовуватися близько трьох тисяч видів продуктів харчування. Мережі цих магазинів будуть знаходитися в житлових мікрорайонах і в першу чергу з'являться там, де існує їх дефіцит, повідомили в столичній мерії.

Усього планується відкрити 73 павільйони і 32 тимчасових торговельних майданчика. Як пояснив Василь Пілявоз, заступник начальника управління з питань торгівлі й побуту адміністрації міста Києва, низькі ціни будуть обумовлені відсутністю посередників. Тобто товари будуть надходити в мережі магазинів прямо від виробників, що дозволить ставити на них мінімальну націнку.

Як зазначає КМДА, зараз уже створений повний поадресний список розташування магазинів для бідних у місті Києві та з початку майбутнього року почнеться їх установка. Ця програма спрямована на забезпечення громадян якісними продуктами харчування за соціальними цінами.

З 2,7 мільйонів мешканців Києва, за даними влади, 850 тисяч уважаються бідними, що і підштовхнуло уряд до створення мережі магазинів для підтримки цієї категорії громадян.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...