• БЮТ: 'Руки геть від Тимошенко!'

  • Четвер, 16 грудня 2010 року
30 членів фракції БЮТ перед початком засідання заблокували трибуну парламенту з вимогою закрити кримінальні справи проти Юлії Тимошенко і Олександра Турчинова.
 
"Руки геть від Тимошенко!" та "Припинити політичні репресії!" –  такі гасла на плакатах, які розвісили депутати в сесійній залі.

Як повідомив депутат БЮТ Роман Забзалюк, кримінальні справи проти лідерів їх партії були сфабриковані на швидку руку, і не мають ніяких підстав. Він впевнений, що  влада таким чином добивається ослаблення опозиції з тією метою, щоб вона не змогла брати участь у майбутніх парламентських виборах. Тому, прихильники Юлії Тимошенко вимагають «припинити терор проти опозиції».

 
А тим часом голова ВР Володимир Литвин на погоджувальній раді разом з керівниками фракцій шукає шляхи розблокування парламенту. Про це повідомив Анатолій Кінах. За його словами парламент має працювати, оскільки до Нового року залишилося зовсім небагато.

У свою чергу лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов переконаний, що вони зможуть організувати роботу так, що всі необхідні документи будуть прийняті. Таким чином, прийняти бюджет на 2011 рік провладним фракціям ніхто не завадить.

Нагадаємо, що вчора, 15 грудня, Генпрокуратура пред'явила екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко звинувачення за нецільове використання коштів, які в рамках Кіотського протоколу уряд отримав від продажу квот парникових газів. Крім цього, з лідера БЮТ узяли підписку про невиїзд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...