• Низька зарплата робить українців нещасними

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 10 листопада 2010 року
54% українців відчувають себе нещасними на роботі. Такі результати дослідження, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua, повідомляє «ИнвестГазета» 

На основне питання «Чи відчуваєте ви себе щасливим на роботі?» 54% українців однозначно відповіли «ні». 46% респондентів сказали, що їхня робота робить їх щасливими. При цьому, чверть опитаних заявила, що постійно затримується на роботі через завантаженість. 58% респондентів сказали, що змушені працювати понаднормово час від часу.

Респонденти виділили три основні застави щасливої роботи: усвідомлення самореалізації (58% респондентів назвали цей пункт важливим), зарплата (57%) і робочий процес (52%).

Основна причина, через яку українці відчувають себе нещасними на роботі, — це низька зарплата. Про це сказали 54% респондентів. На другому місці у «списку нещасть» —«Відсутність професійного та особистісного розвитку» з показником 45%. Добрі стосунки з колегами турбують лише 17% респондентів. 77% українців готові працювати в будь-яких умовах.

45% респондентів заявило, що їхні роботодавці нічого не роблять для того, щоб вони відчували себе щасливими. Лише чверть українців заробляє гарні (за власними мірками) гроші і відчуває повагу до своєї праці з боку керівництва.

74% професіоналів не змінять щасливу роботу з низькою зарплатою на нещасну, але з високою. Проте чверть українців за будь-якого вдалого випадку продасть своє щастя за великі гроші.

В опитуванні взяло участь 2 300 осіб з усіх регіонів України, 60% з яких — це кияни. 6% — живуть і працюють у Донецьку та області, 5% — у Дніпропетровському регіоні, по 3% — у Харківському, Одеському та Львівському. 20% респондентів — мешканці і працівники всіх інших регіонів країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...