• Великому Московському цирку заборонили номер з заковтуванням живої риби

  • Середа, 8 вересня 2010 року
СІДНЕЙ. Великий Московський Цирк змушений зняти один з номерів свого виступу, в якому жінка заковтує живу рибу, а потім витягує її з рота за допомогою вудки, як повідомила AAP з Австралії.

Великий Московський Цирк, що виступає в південному місті Міранді, Сіднеї, змушений був зняти один з номерів свого виступу в понеділок, після того, як уряд Нового Південного Уельсу (NSW) повідомив про порушення статті закону про захист тварин.

Генеральний директор Грег Хол сказав, що так званий «номер з фонтаном» не буде демонструватися на сцені до подальшого розпорядження, і звичайно без риби.

«Номер (з живою рибою) з'явився в цирковій програмі всього 4-5 тижнів тому», – сказав він AAP у середу.

«Жива риба більше не буде використовуватися в номері», – додав він, але не сказав, що буде використовуватися замість риби.

Г-н Хол запевняв, що подібні номери виконують в цирках по всьому світу.

Але організація «Industry and Investment NSW» Нового Південного Уельсу заявила, що до них надійшли скарги.

«Цирки, що діють в штаті Новий Південний Уельс (NSW), повинні виконувати місцеві закони щодо захисту тварин», – заявила прес-секретар організації.

За словами виконавчого директора Союзу тварин Австралії Гленіс Огджіс (Glenys Oogjes): «Науковими дослідженнями доведено, що риба здатна страждати і відчувати фізичний біль, тому знаходиться під захистом закону».

«Цирк продовжує стверджувати, що номери з тваринами носять виховний характер, – сказала пані Огджіс (Oogjes), – Це не виховний, а негуманний і дурний номер. Він тільки негативно відбивається на репутації Великого Московського цирку».

Цирк, який виступав з гастролями в Австралії протягом 23 місяців, продовжить свої вистави в Роуз Бей (Rose Bay) наступного тижня, і закінчить свій тур по Сіднею в листопаді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...