• Дунай затопив автотрасу «Ізмаїл-Рені»

  • Вівторок, 6 липня 2010 року
Автотрасу «Ізмаїл-Рені» довжиною близько 60 км затопило внаслідок розливу річки Дунай в Одеській області на півдні України, повідомило 5 липня Міністерство з надзвичайних ситуацій.

МНС зосередила на цій ділянці свої сили та засоби, щоб мотопомпами відкачати воду. Захисні споруди від міста Рені до міста Вилково продовжують працювати в посиленому режимі.

Рятувальники розгорнули три табори в 3 км від села Орлівка Ренійського району, які здатні розмістити по 100 чоловік кожний у разі можливої евакуації людей з району лиха.

На річці Дунай, що протікає в Ренійському районі Одеської області, розташована двометрова дамба, яка відокремлює територію Румунії та України.

На даний час над зміцненням дамби, через яку просочується вода, працює чотири машини МНСників, повідомляє кореспондент одеського інтернет-видання «Таймер».

Крім затоплення автотраси «Ізмаїл-Рені», внаслідок розливу річки Дунай в місті Рені затоплена частина порту та елеватор, повідомляє «Таймер», посилаючись на співробітників порту.

За їх словами, «в порту навіть не потурбувалися про створення захисних бар'єрів з мішків із піском». На даний момент вода заливає другий район порту.

Велику повінь жителі Одеської області відчувають на собі не вперше. У 2008 році вода повністю покривала трасу «Одеса-Рені», у зв'язку з чим рух було блоковано на кілька днів.

Сусідня з Одеською Чернівецька область також постраждала від повені, яка було викликана тривалими дощами і шквалистим вітром в кінці червня. Внаслідок стихійного лиха загинуло 3 людини і ще одна вважається зниклою без вісті.

МНС України попередила, що 6 липня в Одеській області знову можливий шторм і проливні дощі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...