• Журналісти намагалися прострелити Медведьку вікна

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 1 липня 2010 року
Журналісти львівської газети "Експрес" обстріляли будівлю Генпрокуратури.

У повідомленні видання зазначається, що журналісти це зробили, щоб "спростувати офіційну версію про те, що обстріл редакції здійснювався з пневматичної рушниці ІЖ 38 С".

"Журналісти здійснили перед вікнами Олександра Медведька практичний експеримент. Він підтвердив, що куля із рушниці зазначеної марки не може наскрізь пробити два віконних скла з відстані 60 метрів, бо просто не долітає до них", - наголошує видання.

Як відомо, раніше редакцію "Експресу" тричі обстрілювали невідомі, скоєно декілька замахів на головного редактора газети.

 
Також порушено справу проти директора видання, прокуратура звернулась до суду з позовом, у якому вимагає "заборонити газеті поширювати інформацію" про махінації прокурорів.
 
Журналісти провели кілька акцій проти тиску на газету, зокрема, перекривали рух на міжнародній трасі Київ-Чоп та приковували себе залізними ланцюгами до останнього вагону потяга Будапешт-Москва у Львові.

Прокурор Львівщини Олексій Баганець попросив генпрокурора провести перевірку щодо незаконного збору і поширення інформації журналістами газети "Експрес". Раніше видання написало про "Лексус" прокурора.

 
Джерело: pravda
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...