• Відставку Табачника з посади міністра вимагають у Києві. Фоторепортаж

  • П'ятниця, 19 березня 2010 року
«АнтиТАБАЧна» кампанія студентів дійшла до столиці. Студенти ВУЗів та представники громадських організацій 17 березня зажадали відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти.
 
Одночасно на місці протесту, під стінами Міністерства освіти і науки, зібралися і прихильники опального міністра.

Учасники акції виступають проти намірів новопризначеного міністра про скасування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що на їхню думку може призвести до корупції у ВУЗах.

Більше сотні студентів скандували: «Геть Табачника!», тримаючи в руках плакати «помрем, але міністром бути не дамо!», «Він небезпечний для освіти».

Організатори повідомили, що «антиТАБАЧні» протести пройшли у Львові, Луцьку та Тернополі. В цілому цю ініціативу підтримали вже в десятках міст України.

Нечисленна група, яка підтримує міністра, прийшла з плакатами «Вони не хочуть Табачника, а хіба ми хотіли Вакарчука?», «Міністр, наведи порядок в освіті!»

Протест не обійшовся без сутичок: один із прихильників відставки міністра освіти порвав плакат на підтримку Дмитра Табачника, а спроба протилежної сторони відібрати плакат «Табачник — українофоб» закінчилася розбитим носом нападника.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...