• У центрі Києва було скоєно «замах» на Остапа Ступку

  • Вівторок, 9 березня 2010 року
5 березня, під час виставки фотохудожниці Юлії Воронцової «100 зізнань у коханні» працівник музейного комплексу "Мистецький арсенал", де проходила презентація виставки, спробував винести одну зі ста робіт. Коли охоронці затримали чоловіка з портретом при виході з будівлі східного крила комплексу, то виявили, що зловмисник зупинив свій вибір на фотополотні з Остапом Ступкою.

Чоловік, якого спіймали на місці злочину, заявив, що виносить фотороботу з дозволу авторки, але охоронці викликали представника оргкомітету виставки, який опротестував факт згоди Юлії Воронцової. Яким же було здивування, коли за документами затриманого з'ясувалося, що він є співробітником музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Через крадіжку співробітником музейного комплексу однієї з робіт, а також його бешкетування у нетверезому стані під час презентації, "ТВОРЧИЙ ДІМ Юлії Воронцової" прийняв рішення перенести виставку "100 зізнань у коханні" до іншого виставкового залу.

"Я жалкую, що через поведінку п'яного співробітника" Мистецького арсеналу "у гостей явно було зіпсовано святковий настрій, а ті, хто хотів подивитися виставку, так і не зможуть цього зробити. - Говорить Юлія Воронцова. - Але залишати фотографії в музеї, співробітники якого намагаються красти роботи, я не вважаю за можливе. Це для мене принизливо. Я занадто багато сил, часу, душі вклала в цей проект»

Першими про вивезення виставки з "Мистецького арсеналу" дізналися слухачі радіо "ЕРА", у прямому ефірі 6 березня 2010 Юлія Воронцова розповіла подробиці неприємного інциденту.

У той же час "ТВОРЧИЙ ДІМ" вимагає від «Мистецького арсеналу» офіційних вибачень на сайті музею до 10 березня. В іншому випадку вона обіцяє поширити зроблені під час затримання фото і подати позов про нанесення моральної шкоди до суду.

Проект «100 зізнань у коханні» був задуманий як подарунок жінкам України до 8 березня. 100 відомих чоловіків нашої країни відображені на фотографіях у момент зізнання у коханні.

У фотопроекті взяли участь музиканти, співаки, телеведучі, відомі актори, продюсери, діячі культури, дизайнери та політики. Раніше планувалося, що виставка в музейному комплексі «Мистецький арсенал» триватиме з 5 по 15 березня. Але після події місце і час проведення виставки змінилися, про що в найближчі дні з'явиться інформація на офіційному сайті авторки фоторобіт http://www.vorontsova.kiev.ua

Джерело: vorontsova.kiev.ua


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...