• «Декларацію поваги» підписали в Києві

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 4 березня 2010 року
Напередодні Міжнародного жіночого дня українські політики, спортсмени, артисти разом із представниками міжнародних організацій та посольств країн ЄС в Україні урочисто підписали «Декларацію поваги» в готелі «Інтерконтіненталь» у Києві. Декларація спрямована на підтримку рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також прав дітей в Україні.

Як повідомили організатори, згідно статистики, майже половина населення України стикається з домашнім насильством. Серед жертв домашнього насильства 75% складають жінки.

За словами посла Європейського Союзу в Україні пана Жозе Мануеля Пінту Тейшейра, на вирішення українських проблем ЄС виділила 14 мільйонів Євро. Саме такі кошти були спрямовані на реалізацію програми «Права жінок і дітей».

Підписати Декларацію прийшли: бізнес-леді Влада Прокаєва, артист Євген Паперний, олімпійські чемпіонки Лілія Подкопаєва та Ірині Мерлені, а також народні депутати і посли.

Урочисте підписання «Декларації поваги» є початком тривалої інформаційної кампанії, яка спрямована на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Будь-хто може приєднатися до акції на веб-сайті www.vsirivni.com.ua, який було відкрито під час урочистої церемонії підписання «Декларації поваги».

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...