• У Києві відсвяткували китайський Новий рік

  • Середа, 17 лютого 2010 року
У київському чайному клубі на бульварі Дружби народів відбулося святкування китайського Нового року. В цей рік під знаком білого металевого тигра припав на 14 лютого. Організатори заходу підготували захоплюючу програму.

Усіх гостей зустрічало біле тигреня. Дівчина, переодягнена в костюм білого тигра, презентувала гостям невеликі подаруночки: орігамі у формі журавлика — символу здійснення мрій, миру і гармонії, і лотоси — символи чистоти і досконалості.

Святкування складалося з декількох програм. Кожна частина святкового вечора починалася урочистою ходою дракона, який є символом Китаю, під звуки гучних барабанів і вибухів хлопавок. У першій частині організатор заходу виголосив привітання з Новим роком. Музиканти познайомили гостей з китайською музикою і зі звучанням традиційного китайського інструменту гуцінь. Запрошений на свято китаєць розповів про важливість святкування Нового року в Китаї та про багатство стародавньої китайської культури.

В наступній частині були представлені відеосюжети виконавців Китаю, Індії і Тибету. Крім того, запрошеним астрологом був складений прогноз для всіх знаків зодіаку на майбутній рік. Клубну дискотеку відкрила дівчина в костюмі білого тигра, прочитавши кумедну історію про тигра. А дівчина в костюмі рудого тигра виконала запальний танець, і гості пустилися в танок під акомпанемент традиційних барабанів і брязкалець на тлі елементів електронної музики.

Під час святкових чаювань гості мали можливість дізнатися про приготування чаю старовинним методом Лу Юя (733—804), стародавні китайські способи ворожіння і про деякі таємниці древніх народів.

Представники київського клубу орігамі показали лялькову постановку театру тіней — казку про Лускунчику. Дорослим і, особливо, дітям вона припала до душі.

На закінчення святкування гості скуштували святковий торт у формі білого тигра і вишуканий індійський напій масала, зварений на молоці і чаї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...