• У Москві вшанували пам'ять Маркелова і Бабурової. Не обійшлося без арештів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 20 січня 2010 року
19 січня, у російській столиці були затримані учасники пікетів на згадку про вбитих рік тому адвоката Станіслава Маркелова й журналістки Настасії Бабурової. Як повідомив керівник управління інформації й громадських зв'язків Москви Віктор Бірюков, частина людей була затримана за порушення правил проведення пікетів, передає "Корреспондент".

"З урядом Москви організатори акції погодили тільки проведення двох пікетів, але частина учасників при переході від Петровського бульвару, де пройшов перший пікет, до пам'ятника Грибоєдову на Чистих прудах, де в 20:00 (19:00 за Києвом) почався другий пікет, спробувала спровокувати співробітників міліції, незважаючи на те, що організатори були заздалегідь попереджені про відповідальність за дотримання закону", - сказав Бірюков.

За його словами, співробітники міліції були змушені затримати близько 20 людей, що порушили законодавство. При цьому Бірюков зазначив, що зараз у районі проведення пікету перебуває близько 300 людей, у тому числі порядку 150 пікетників і приблизно стільки ж представників ЗМІ.

"У районі проведення першого пікету на Петровському бульварі всього було близько 200 людей, з них 50 - учасники й 150 представників засобів масової інформації", - сказав Бірюков.

Нагадаємо, адвоката Станіслава Маркелова й журналістку "Нової газети" Настасію Бабурову застрелили 19 січня 2009 року в Москві недалеко від станції метро "Кропоткінська". Маркелов займався справами, пов'язаними з військовими злочинами, а також правозахисною й екологічною тематикою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...