• В Індії обрушився міст: десятки загиблих

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 26 грудня 2009 року
На північному заході Індії обрушився міст. За уточненими даними, не менше 17 осіб загинули при обваленні моста, що будувався, на заході Індії. Доля 30 осіб залишається невідомою, вони можуть знаходитися під завалами.

Раніше повідомлялося про 9 загиблих в результаті надзвичайної події. Споруджуваний міст у штаті Раджастхан на північному заході Індії мав з'єднати два округи - Кота і Удайпур.

Рятувальники ведуть пошуки людей, які можуть перебувати під завалами, повідомляють індійські засоби масової інформації.

Не виключено, що декілька людей впали в річку Камбал, над якою будується міст. Допомогу в рятувальних роботах надає індійська армія. Чиновники почали розслідування аварії.

Зазначимо, у квітні вісім людей загинули і понад 30 отримали поранення на півдні Перу в результаті обвалу підвісного моста. Шестеро із загиблих школярі до 14 років, ще двоє - викладачі. Інцидент стався в окрузі Кора-Кора регіону Аякучо. Після занять школярі переходили через підвісний міст, який розташовувався за 300 метрів від їхнього навчального закладу, коли він раптом розвалився на дві частини.

Понад два роки тому при падінні мосту в центральній частині Китаю загинули 20 людей і 22 отримали поранення. Ще 22 людини доставлено в лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості.

ТСН

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...