• ЗМІ: На Закарпатті двоє людей захворіли на свинячий грип. Одна з них померла

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 29 жовтня 2009 року
У Закарпатській області в райцентрі Воловець, за попередніми даними, від свинячого грипу помер чоловік, який повернувся з Санкт-Петербурга. Симптоми свинячого грипу виявлено у ще одного жителя Закарпаття, який приїхав з Москви, повідомляють Подробиці.

Житель Воловця 1969 року народження тиждень тому повернувся з Росії, де перебував у відрядженні, із симптомами простуди, однак за медичною допомогою звернувся тільки тоді, коли стан здоров'я був уже критичним: з'явилися ускладнення у вигляді запалення та набряку легень.

Як зазначають Подробиці, лікарі та фахівці Закарпатської обласної санітарно-епідемічної станції заздалегідь визнали причиною смерті грип А/H1N1, проте у зв'язку зі складністю лабораторних досліджень остаточну причину смерті чоловіка визначити поки не вдалося.

Іншого пацієнта із симптомами свинячого грипу госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні Ужгорода. Житель села Корітняни Ужгородського району нещодавно повернувся з Москви і відчув різке погіршення стану здоров'я. Лікарі впевнені, що завдяки своєчасному зверненню пацієнта за медичною допомогою хворий одужає.

Нагадаємо, епідемії свинячого грипу в Україні очікують в листопаді, повідомив директор Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій Олександр Гриневич.

Міністерство охорони здоров'я України заявляє, що в жовтні у західних областях України, за попередніми даними, від пневмонії померли 20 осіб. Сьогодні, 29 жовтня, стало відомо про ще один випадок смерті від пневмонії. МОЗ закликає усіх громадян у разі появи симптомів грипу або інших гострих респіраторних вірусних захворювань негайно звертатися до лікарів.

Учора, 28 жовтня, під час прес-конференції головний санітарний лікар України Олександр Біловол, відповідаючи на питання про те, чи можна відкидати, що причиною смерті людей в західних областях став вірус А/Н1N1, сказав: "У цьому житті нічого не можна відкидати".

За матеріалами: Подробности

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...