• Полеміка в шведській газеті про вилучення органів у палестинців

  • Понеділок, 28 вересня 2009 року

Дейвід  Мейтас, відомий міжнародний правозахисник, живе в Мінтове в Канаді. Його діяльність у минулому пов'язана з викриттям нацистських військових злочинців, що живуть в Канаді. Останніми роками Мейтас розслідував вилучення органів практикуючих Фалуньгун в Китаї. Звинувачення солдат ЦАХАЛа разом з ігноруванням того, що відбувається в Китаї свідчить, за його словами, про подвійні норми моралі і спробу делегітимізації  Ізраїлю. Це його офіційна реакція для публікації.

Одна з центральних газет Швеції опублікувала статтю від 17 серпня 2009 року, написану Дональдом Босторном. У статті він звинувачує ізраїльську армію у вбивстві палестинців з метою вилучення органів для продажу. Звинувачення в статті не мають ніяких доказів. Стаття звучить, як відгомін антисемітизму з минулого, коли обмовляли  євреїв, нібито вбиваючих християнських немовлят з метою використання їх крові для випікання маци на паску.

Стаття з'явилася з метою звинуватити Ізраїль в недотриманні міжнародного закону про права людини. У статті немає ні справжніх доказів, ні навіть сфабрикованих доказів. Звинувачення будять антисемітизм з метою демонізації  і анулювання легітимізації  єврейської держави. Всі ці звинувачення сприяють заворушенню в суспільстві і маніпулюють  різними організаціями.

Екс-секретар Канади Дейвід Кілгур  і я в червні 2006 року опублікували обгрунтований звіт про джерела внутрішніх органів в Китаї, друга версія якого була опублікована в січні 2007 під заголовком «Кривавий урожай: вилучення органів у практикуючих Фалуньгун в Китаї». У цьому звіті мовиться, що протягом 2001-2006 років були убиті десятки тисяч практикуючих Фалуньгун з метою продажу їх внутрішніх органів іноземцям в рамках туризму і індустрії по пересадці  органів в Китаї.

Дональд Босторн, наскільки мені відомо, не написав статтю про наш звіт. Та ж шведська центральна газета, так само, не опублікувала статтю про наш звіт. Незалежно від критики, якій можна піддати наші докази і наші висновки, приведені в нашому звіті, неможливо спростувати те, що докази, підтверджуючі  наші висновки численні, і це не піддається ніякому порівнянню з тими звинуваченнями, які приведені в шведській газеті.

Стаття про Ізраїль в шведській газеті має подвійну дію. Це цілеспрямоване звинувачення, без всяких доказів, армії оборони Ізраїлю, у вилученні органів у палестинців, що, у свою чергу, зводить нанівець істотні докази про насильницьке вилучення внутрішніх органів  у практикуючих Фалуньгун в Китаї.

Якби цій газеті і цьому кореспондентові дійсно була б небайдужа тема незаконного вилучення органів, то вони б опублікували статтю про вилучення органів властями Китаю у практикуючих Фалуньгун, засновану  на  справжніх доказах, а не про уявні вилучення органів у палестинців в Ізраїлі. Висновок такий - дійсна мета даної газети і даного кореспондента не представити звіт, заснований на фактах, а обмовити єврейську державу.

Версія на івриті

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...