ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Мінську силою розігнали акцію протесту 'Ні - російській окупації'. ФОТО

Велика Епоха
Міліція розганяє акції протесту опозиції в Мінську. Фото: charter97.org
Міліція розганяє акції протесту опозиції в Мінську. Фото: charter97.org
Міліція розігнала опозиціонерів, які протестували проти введення до Білорусі російських військ. Багато учасників акції затримано.

У Мінську співробітники білоруського ОМОНу та міліції жорстоко розігнали антиросійську акцію протесту в центрі міста, інформує ТСН.

Кілька десятків активістів опозиції вийшли на площу протестувати проти введення російських військ на територію Білорусі (в рамках спільних військових навчань "Захід-2009"). Учасники акції тримали транспаранти з гаслами "Ні – російській окупації!", "Російська армія, go home!", "Ні російським військам в Білорусі" та національні білоруські біло-червоно-білі прапори.

За даними опозиційних ЗМІ, міліціонери у формі та в штатському одразу накинулися на мітингувальників та почали їх кидати на землю і жорстоко бити ногами і палицями, в тому числі били дівчат та жінок.

Після розгону понад 15 людей було затримано, зокрема, координатора громадської кампанії "Європейська Білорусь" Дмитра Бондаренка, керівника Мінської міської організації Партії БНФ Віктора Івашкевича, лідера "Маладога фронту" Змітера Дашкевича, одного з лідерів "Молодої Білорусі" Дмитра Касперовича та інших. Багато заарештованих отримали серйозні травми.

Нагадаємо, спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2009" стартували 8 вересня. 9 вересня до Білорусі прибув перший ешелон з російськими військовослужбовцями. Безпосередньо на території республіки маневри почнуться 18 вересня. За сценарієм навчань, на Білорусію нападає умовний супротивник, а Росія допомагає відбити напад.
 

[image error]

[image error]

#img_gallery##img_gallery##img_gallery#