• Конгресмени США пропонують посилити закони, які регулюють роботу малої авіації

  • П'ятниця, 21 серпня 2009 року

Конгресмен Джерод Надлер та інші посадовці в понеділок зажадали від Федеральної Авіаційної адміністрації (ФАА) прийняти більш суворі методи безпеки для польотів в повітряному просторі Манхеттена. Конференція відбулась через два дні після загибелі дев’ятьох чоловік під час зіткнення в повітрі вертольоту та літака малої авіації.

«Це просто незбагненно, що ФАА допускає неконтрольовані польоти в перевантаженому повітряному просторі в великому мегаполісному ареалі», - заявив Надлер, який представляв західну частину Манхеттена. Він висловив бажання, щоб ФАА висунула вимогу всім літакам забезпечити оснащення радіопередавачами.

«Це обурливо, що приватні літаки та вертольоти, перетинаючи переповнений повітряний простір, в польоті повністю залежні від того, чи побачать їх інші літаки і від зв’язку з ними», - сказав Надлер в повідомленні для преси.

ФАА ніяк не зреагувала на це під час зустрічі з журналістами.

Система попередження зіткнень літаків в повітрі (СПЗЛП), вид імпульсного повторювача, подає пілотам сигнал попередження, коли інший оснащений імпульсним повторювачем літак знаходиться дуже близько. Згідно з повідомленням ФАА, СПЗЛП не в змозі виявити літаки, не оснащені прийомовідповідачами.

В даний час для малої авіації в Манхеттені не потрібно оснащення імпульсним повторювачем, таким чином, пілоти в навігації покладаються тільки на своє бачення. За відомостями вебсайта ФАА, СПЗЛП не потрібно встановлювати також на літаках, які вміщують менше 30 пасажирів. Жоден з постраждалих в суботу літаків не був обладнаний СПЗЛП.

Конгресмен Керолайн Мелоні охарактеризувала цей закон, як «дивись та уникай», такий стан вона на прес-конференції назвала неприйнятним та небезпечним.

Сенатор штату Том Дуані також виступив на прес-конференції, він сказав, що польоти вертольотів із вертолітної станції на 30-й Західній вулиці «тепер необхідно заборонити». Він закликав до мораторію на всі туристичні польоти до того, поки не будуть встановлені прилади, які забезпечують необхідний рівень безпеки.

За словами Дуані, судовий процес від «The Friends of Hudson Park»,некомерційної адвокатської групи Хадсон Рівер Парка, вже постановив заборонити всі польоти вертольотів зі станції до квітня 2010 року.

Туристичні польоти продовжаться із Нью-Джерсі та інших міст, але не із Манхеттена.

Надлер сказав, що він хотів би, щоб ФАА зажадала від агентства чітко планувати всі польоти і зайнятися вивченням ситуації та повною забороною туристичних польотів. Він також відмітив на конференції, що в малій авіації стається на 50 % більше аварій, ніж в великій авіації.

Як повідомляє сайт Білого Дому, Надлер являється старшим членом організації «House Transportation» і Комітету по інфраструктурі, відповідальній за врегулювання надзвичайних ситуацій і транспортування, включно з потягами, дорожнім транспортом та цивільною авіацією.

До вимог Надлера приєднались також Президент Манхеттена Скотт Стрінгер, представник міської Ради Крістіна Квінн, член Асамблеї Річард Н. Готфрід та член Ради Гейл А. Бревер.

Джун Келлум, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...