• Дитячими толстовками китайського виробництва можна задушитися

  • Вівторок, 28 липня 2009 року
Комісія США з безпеки споживчих товарів (CPSC) 15 липня розповсюдила повідомлення про зняття з продажу в супермаркеті Gardena в Каліфорнії близько 7000 одиниць дитячих спортивних толстовок китайського виробництва. Через неналежну конструкцію і розташування мотузки капюшона толстовки є небезпека здобути травму шиї чи задуху.

У лютому 1996 року CPSC установила жорсткі вимоги до спортивного одягу, щоб уникнути травм та небезпеки для життя.

Толстовки з відізваної з продажу партії – 3-х кольорів, були завезені до США в період з листопада по грудень 2008 року компанією Propac.

CPSC закликає всіх, хто вже придбав цей одяг, відрізати мотузку капюшона, або ж здати толстовку в крамницю чи в компанію Propac, де їм відшкодують повну вартість товару.

Це далеко не перший такий випадок з китайськими товарами в США. 2 липня CPSC повідомила про термінове зняття з продажу 400 тисяч дитячих манежів американської компанії з виробництва дитячих меблів Simplicity, вироблених у Китаї.

У червні цього року в США розгорівся скандал з приводу стін з гіпсокартону китайського виробництва, з яких було побудовано більш ніж 100 тисяч будинків і які виявилися шкідливими для здоров’я людей, і навіть є підозра, що вони радіоактивні.

12 травня Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) опублікувало повідомлення, в якому закликає споживачів не використовувати фарбу для обличчя, вироблену в Китаї. В ній було виявлено підвищений уміст дріжджів та бактерій, які викликають на шкірі висипи, свербіння, розпухання та запалення.

Компанія Mattel Inc погодилася виплатити штраф розміром 2,3 мільйона доларів за порушення екологічних стандартів при виробництві ляльок Барбі та понад 90 інших найменувань іграшок, вироблених у Китаї.
Підписатися:

Коментарі