• Зайці очистять Лондон від сміття

  • Вівторок, 16 червня 2009 року
Нову колекцію випустив відомий британський модельєр Пол Сміт, але на цей раз це не одяг або біжутерія, а півтораметрові сміттєві урни у формі зайця.

Варто перехожому кинути сміття в цю незвичайну урну і її заячі вуха починають світитися. На думку модельєра, це може заохотити людей не забруднювати вулиці, повідомляє телеканал NDT.

Але чому саме таку форму вибрав Пол для своєї унікальної колекції?

«Заєць — це мій талісман. Багато років тому я з другом із Америки їхав у поїзді в своє рідне місто Ноттінгем і дивився у вікно. Він запитав: «Що ти шукаєш так пильно?» Я відповів, що шукаю зайця і якщо побачу його, то моя колекція одягу добре продаватиметься. Насправді я це придумав. Але наступного тижня він, повернувшись до Америки, послав мені кролика, і, напевно, розповів людям, тому що тепер зі всього світу мені присилають від 6 до 20 зайців на тиждень. Я подумав, що заєць може стати прекрасною формою для виготовлення півтораметрової сміттєвої урни», — каже Пол Сміт, модельєр.

Кумедні урни-зайці з'являться на площі Ковент Гарден і в Голландському Парку для проходження чотиримісячного випробувального терміну.

Пол засмучений тим, що Лондон, місто в якому він живе і яке приносить йому натхнення в творчості, є одним з найбрудніших на Заході.

«Мені не подобається сміття, я не люблю, коли люди з ліні кидають його, де попало. Тому я подумав, що якщо у нас вийде спроектувати урну трохи забавною і трохи незвичайною ( заєць, звичайно тут не причому, ми просто використали цю форму через її незвичність), і вуха урни світитимуться, як тільки ви кинете в неї сміття, то це приверне увагу і допоможе зберігати місто в чистоті», — говорить Пол Сміт, модельєр.

Хоча незвичайні урни Пола Сміта задумані з метою бути кумедними, але вони вказують на серйозну проблему. Щодня на вулиці британської столиці викидають купи сміття.
Підписатися:

Коментарі