• У Манхеттені відкрилася виставка раритетних експонатів з Азії (фото)

  • Понеділок, 24 березня 2008 року

Міжнародна виставка азійських експонатів відкрилася в приміщені відновленої церкви, у Верхньому Іст-Сайді Манхеттена.Незважаючи на те, що нове місце розташування виставки значно менше звичайного і кількість експонентів цього року зменшено з 53 до 31, нова будівля, поза сумнівом, є елегантною, має 50-футовий купол і кришталеву люстру.

Галереї, розташовані на верхньому поверсі, майже нависають над головною площею будівлі. Експонати були виставлені на всіх трьох поверхах. Колекції класифікувалися від сучасних до стародавніх. Цього року було представлено особливо багато робіт на папері: від сучасних японських каліграфічних робіт величезного розміру, до неймовірно детальних старовинних японських, китайських, корейських та індійських робіт на папері.

На першому поверсі розташувалися масивні важкі сучасні кам'яні скульптури в японському стилі із Сан-Франциско. Також було представлено велику кількість релігійних експонатів, серед яких супокійна керамічна статуя Гуаньінь династії Мін від Джонатана Такера й Антонії Тозер, і величезна бронзова голова Будди 15-го століття з Таїланду.У галереї Дугласа Доусона (Douglas Dawson Gallery) розмістилася непогана колекція рукояток мечів Ханьської ери, зроблених із бронзи і заліза, що датуються 200 роками до н.е. Але перше місце по стародавності зайняв єгипетський дерев'яний човен із 11 моряками, датований 2030-2640 рр. до н.е. і оцінений у 900 тисяч доларів, що розташувався в галереї стародавнього мистецтва Фенікс (Phoenix Ancient Art Gallery). Там же був виставлений вражаючий священик із Сирії (Пальміра), датований першим століттям нашої ери й оцінений у 320 тисяч доларів.

Цього року була також велика кількість робіт Династії Тан (618-907 нашої ери), представлених різними галереями. Паризька галерея Christian Deydier надала виставці пару великих теракотових коней, так само як і галерея з Гонконгу Oi Ling. Її велика колекція Танських білих глиняних скульптур включила гарцюючих коней, придворних дам, величних дворян і бородатих чиновників. Рожевощокі та повні придворні пані скромно посміхаються, їхні гладкі круглі контури і тиха поведінка різко відрізнялися від могутніх і інтенсивних скульптур із гробниці Локопалас. Ці скульптури були створені, щоб охороняти могилу від зловмисників - їхні витрішкуваті очі, жорстокі гримаси і військовий одяг відлякають будь-якого потенційного розкрадача гробниць.Тім Макдевіт. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...