• У Нью-Йорку арештовано двох китайських шпигунів, що провокували заворушення (фото)

  • Середа, 21 травня 2008 року

Протягом 4-х днів підряд у нью-йоркському районі Flushing відбуваються хуліганські напади на волонтерів "Центру допомоги виходу з компартії", спровоковані китайською компартією. Двох призвідників заворушень затримано поліцією.

Офіцер поліції м. Нью-Йорка Kevin Czartoryaki розповів кореспондентам The Epoch Times, що вони заарештували 33-літнього Лі Вена і 45-літнього Чен Куана, які брали участь у побитті літнього волонтера "Центру допомоги виходу з компартії" Юй Веньчжуна.

Після того як поліція заарештувала цих двох, китайські шпигуни почали всюди в китайських районах і серед китайських студентів у США поширювати брехню про те, що послідовники Фалуньгун перешкоджають робити пожертвування для надання допомоги постраждалим від сильного землетрусу в провінції Сичуані. Таким чином компартія знову намагається розпалити в китайських громадян ненависть до Фалуньгун.

Одночасно із цим на сайті агентства Сіньхуа та інших підконтрольних китайській компартії ЗМІ протягом одного дня був опублікований ряд статей під назвою "Фалуньгун заважає збирати пожертвування".

20 травня біля бібліотеки в районі Flushing поліція намагалася відгородити підбурюваних компартією (КПК) агресивно настроєних китайців, що голосно кричали й лаялися, від мирної акції послідовників Фалуньгун, які мовчки тримали плакати з написом "Небо знищить КПК і збереже китайську націю", "Фалунь Дафа несе добро" та інші. Попри зусилля поліцейських, китайським шпигунам усе ж удалося напасти на кількох учасників акції. В одного з постраждалих, пана Юй Венчжун, у результаті нападу було пошкоджено вухо. Нападники також поламали кілька стендів і напали ще на двох послідовників Фалуньгун, що приїхали з Пекіна та із Сінгапуру, є волонтерами "Центру допомоги виходу з компартії".

Представник вищезазначеного центру пані І Жун розповіла журналістам, що під час інциденту, деякі китайці, які спостерігали з боку, сказали їй, що серед групи китайців, що підтримують компартію, є співробітники китайського консульства, які керують їхніми діями.Пані І Жун також підкреслила: "Китайське консульство більше за все боїться наших заходів, на яких ми розповідаємо про те, які злочини скоїла китайська компартія проти китайського народу. І послідовники Фалуньгун, та інші волонтери нашого центру, які не займаються Фалуньгун - усі вони намагаються як-небудь допомогти постраждалим від землетрусу, адже це велике людське горе, як може бути так, як кажуть китайські ЗМІ, що вони "заважають збирати пожертвування"? Це просто абсурд! З усього цього ясно видно, наскільки безсоромною є КПК. Вона використовує людське велике горе для розпалювання в людей ненависті до тих, хто їй не вигідний, знову одурюючи народ".

Постраждалий пан Юй Венчжун розповів, що 20 травня приблизно о 10.15 він брав участь в акції присвяченій виходу з компартії напроти бібліотеки, тоді як він фотографував групу китайців, які підтримують компартію, до нього підбігло 4 - 5 чоловік із цієї групи і спробували забрати фотоапарат. Він не захотів віддати фотоапарат, і тоді нападники почали його бити. Хтось ще кинув йому на голову яйце. Потім прибігли поліцейські та заарештували одного з призвідників нападу.Пані Дай Шулян, яка також зазнала нападу, розповіла, що китайці, які підтримують компартію, почали кидати в них яйця і щось влучило в неї і зіпсувало одяг, після чого ті китайці підбігли до неї, схопили стенд, який вона підтримувала, і поламали його.

Пані Дай Шулян розповіла також, що 17 травня, під час їхньої акції, група агресивно налаштованих китайців почала з другого боку дороги кидати в них осколки скла, яблука і манго, в результаті чого пошкодили ногу одній літній послідовниці Фалуньгун.Лікар, який оглядав рани пана Юй Венчжуна, був дуже здивована нахабством нападників-китайців. Він також порадив панові Юй розповісти про все, що трапилося, на передачі "I Witness" ("Я свідок" - передача на нью-йоркському телеканалі ABC7), щоб про це дізналися "не лише китайці з китайських кварталів, але і всі люди".

На цю мить щодо цього інциденту хуліганського нападу вже складено протокол, і почалося розслідування. Протягом двох днів лікарі видадуть висновок про ступінь завданих панові Юй Венчжуну побоїв.Сюй Чжуси. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...