• Несправне колесо огляду утримувало в повітрі 100 людей

  • Четвер, 1 січня 2009 року
Більше 100 людей стали заручниками найбільшого в світі колеса огляду «Флаєр», який знаходиться в Сінгапурі.

Колесо огляду «Флаєр» зупинилося на шість годин. Причиною зупинки стала несправність двигуна. Деяким пасажирам допомогли спуститися, деяким була надана медична допомога.

За даними телеканалу NTD, колесо огляду «Флаєр» перестало працювати через коротке замикання в одному з двигунів, сказав спікер компанії.

«Хвилювались, всі так хвилювались, злилися, особливо перші дві години. Всі були розсерджені, оскільки не було ніякої відповіді, тільки якісь технічні проблеми, і все буде... полагодять до п'яти годин, нам весь час говорили одне і те ж», - сказала туристка Мета Харгоно.

Колесо запустили через шість годин, а пасажирів відвезли в лікарню, так сказав свідок події.

«Така ситуація виникла вперше. Ще ніколи людей не доводилося госпіталізувати. Раніше, коли таке траплялося, ми могли відновити енергію протягом години», повідомив Генеральний директор Стівен Єо.

Підносячись над містом на 165 метрів, «Флаєр» почав свій рух в лютому. Він на 30 метрів вищий, ніж колесо огляду Лондон Ай (London Eye).

«Флаєр» містить 28 кабінок, які прироблені до округлої 150-метрової рами. Кожна кабіна вміщає 28 людей. Це одна з пам'яток міста, що приваблює безліч туристів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...