• Хто ж насправді ганьбить китайську націю? (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 10 червня 2008 року
Починаючи з 17 травня, китайська компартія організувала своїх шпигунів і всіляких найманців за кордоном, а також спеціально прислала з Китаю підготовлених агентів, які здійснюють і організовують хуліганські нападки на послідовників Фалуньгун, волонтерів Центру допомоги виходу з компартії та роздавальників газет The Epoch Times у китайському районі Флашинг у м. Нью-Йорку (США).

Ці люди, яким китайське посольство платить щоденну зарплату від $50 до $90, розігрують на вулицях США сцени, які за формою та духом нагадують «Культурну революцію». Вони голосно кричать, нецензурно лаються, показують непристойні жести, викрикують комуністичні гасла, співають комуністичні пісні, здійснюють фізичні нападки на людей. При цьому вони називають людей, на яких направлені їхні нападки, - «зрадниками батьківщини».

Проте дуже багато жителів району Флашинг китайської національності засуджують цих китайців, що «гаряче люблять батьківщину», кажучи, що своєю поведінкою вони, навпаки, ганьблять китайську націю і принижують гідність китайців в очах європейців.

Сторонні спостерігачі, аналізуючи ці події, роблять висновок, що якщо китайська компартія за межами Китаю може так успішно нацьковувати китайців на неугодних ній людей, то можна тільки собі уявити, яких нападок і репресій зазнають ці люди в самому Китаї.

От як виглядають ці негарні сцени:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...