• В Україні знайшли тамплієрів. Тепер шукають святий Грааль

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 28 травня 2008 року
Сенсаційне відкриття зробили наші вчені - у селищі Луків Турійського району на Волині виявлені сліди лицарів-тамплієрів, що ведуть до розгадки історії людства, і священних артефактів - зокрема, святого Грааля.

«Вперше з'ясувалося, що представники найтаємничішого лицарського ордена мешкали не тільки в Західній Європі, а осіли в Україні у XIII столітті», - поділився із «Сьогодні» автор сенсації, почесний доктор Варшавської Академії мистецтв, Герой України Борис Возніцький. Непримітне селище може стати центром для досліджень учених з усього світу, незабаром тут почнуться археологічні розкопки.

Опис замку тамплієрів у селищі Луків пан Возніцький знайшов у одному англійському історичному джерелі. Згідно з ним, тамплієри поселилися тут у 1231 році. «Замок не зберігся, він був дерев'яним. Але навколо того місця, де він стояв є частина греблі та стародавнього моста, величезні заповнені водою рови шириною 25-30 метрів». Зараз на місці замку — туберкульозна лікарня. Як припускає Возніцький, тамплієри могли осісти на Волині, повертаючись із хрестового походу до Єрусалиму. «Не виключаю, що саме в Україні зберігається святий Грааль», - вважає учений.

Жителі Луківа були вкрай здивовані звісткою про те, що вони — нащадки тамплієрів і що селище, перша згадка про яке датується 1545 роком, може бути на три сторіччя старшим. «Наше селище незвичайне, - говорить секретар сільради Світлана Ярмолюк. - Із розповідей старожилів Луківа, під місцевою церквою св. Ганни є підземні ходи, якими можна на конях проїхати. А під час ремонту в одному з будинків зірвали підлогу і знайшли старовинні книги — але від давнини вони розсипалися».

Камені з шифром

Сліди замку — не перша знахідка, пов'язана з тамплієрами в Україні. Пару років тому в селі Новосілки під Золочевим на Львівщині знайшли старовинні камені з витесаними латинськими письменами і переплетеними вінками — маковим (трагедія) і терновим (смерть). На думку дослідників - це шифр-ключ, залишений тамплієрами. Багато сторіч вони наганяли страх на місцевих жителів. Люди вірили, що камені приносять нещастя і високу смертність у селі списували на них. «Після того, як камені витягнули з яру і освятили, люди перестали часто хворіти і вмирати», — запевняє житель Новосілок Іван Романів. За словами магістра ордена Данила Галицького Ігоря Жука, який показував письмена ясновидицям і ченцям у Тибеті, українці — на шляху до розгадки ключа до шифру, який може привести до Граалю — чаші, з якої причащалися учні Христа на Таємній вечері, і в яку зібрали декілька крапель крові розіпнутого на хресті Спасителя.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...