• Поліція Нью-Йорка заарештувала ще одного китайського хулігана, що напав на послідовницю Фалуньгун (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 27 травня 2008 року

26 травня в Нью-Йорку був здійснений ще один напад на послідовницю Фалуньгун китайським громадянином, якого підбурювала китайська компартія. Поліція заарештувала призвідника безладів.

Більше 2000 послідовників Фалуньгун, що приїхали з різних країн, 26 травня в китайському районі Нью-Йорка на вулиці Mott проводили ходу, подібну до ходи 25 травня, закликаючи китайську владу припинити репресії своїх однодумців у Китаї, а також закликаючи китайців виходити з компартії, яка проводить масові жорстокі репресії китайських громадян. Під час ходи один китаєць із натовпу перехожих напав на послідовницю Фалуньгун, яка йшла поряд із колоною і роздавала перехожим буклети. За неї заступився інший перехожий європейського походження, який відгородив від неї агресивного китайця і покликав поліцію. Поліцейський заарештував хулігана.

Це не перший такий випадок за останній тиждень. Як уже повідомлялося раніше, підбурювані китайською компартією (КПК) китайці протягом кількох днів підряд нападали на волонтерів нью-йоркського відділення Центру допомоги виходу з компартії під час їхніх заходів. Усі ці дії агенти КПК знімали на фотокамери, і в багатьох великих китайських ЗМІ, включаючи і телебачення, були показані ці кадри. При цьому мовилося, що таким чином послідовники Фалуньгун перешкоджають збирати пожертвування на допомогу постраждалим від землетрусу в провінції Сичуані.

Західні спостерігачі кажуть, що це звичайний хід КПК, Поширюючи таку брехню всередині Китаю, китайська влада намагається перевести увагу китайців і їхнє все більш наростаюче невдоволення від внутрішніх проблем у країні, пов'язаних із діями правлячого режиму, на групу послідовників Фалуньгун, яка з відомих причин не бажана для КПК.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...