• Сьогодні буде відоме ім’я найкрасивішої жінки України

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 23 квітня 2008 року
23 квітня в Києві в Палаці «Україна» відбудеться фінал Національного конкурсу «Міс Україна-2008». Із 26-ти красунь, які представляють всі регіони України, журі обере одну, яка репрезентуватиме нашу країну на 57-му Міжнародному конкурсі «Міс Світу».

Значною подією саме цьогорічного конкурсу української краси буде присутність на заході діючої «Міс Світу-2007» пані Зі Ліін Жанг з Китаю.

«Особисто я ще не спілкувалася з учасницями конкурсу, але переглядаючи їх фото в Інтернеті, я бачу, що всі вони прекрасні», - говорить Зі Ліін. За словами пекінської красуні, перед журі постала не проста задача визначити серед них найкращу. Найбільше в українських жінках Зі вразили великі виразні очі та красива шкіра.

Відвідати конкурс краси Національний комітет «Міс Україна» запросив президента міжнародного комітету «Miss World» Джулію Морлі.

«Міс Україна-2008» стане важливим кроком до проведення у жовтні цього року «Міс Світу-2008» саме в Україні. Джулія переконана, що проведення заходу подібного рівня надасть Україні 2 можливості – по-перше, розширити світогляд українців, а по-друге  підвищити імідж держави на світовій арені.

Існують певні умови, які повинна виконати українська сторона, щоб мати нагоду проводити «Міс Світу» саме в нашій державі. За словами Лілії Кузнєцової, голови Національного комітету «Міс Світу», умови ці поступово виконуються. « Є певна підтримка з боку секретаріату Президента та прем’єр-міністра, але сподіваюсь, що вони будуть більш активними», - говорить пані Лілія.

Сьогодні найкрасивіша жінка України 2007 року Ліка Роман передасть свою корону вартістю 500 тис. Доларів наступній красуні.

Нагадаємо, що традицію проводити конкурси краси започаткував чоловік Джулії Морлі у 1951 році у Великобританії. Він займався різноманітними шоу програмами, і після виснажливих років війни йому спала на думку ідея створити подібне шоу, щоб люди не забували про існування прекрасного. Пані Морлі очолила цю справу у 1971.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...