• Доля «Євро-2012» в руках українських археологів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 3 липня 2008 року
Голова Яворівської РДА Степан Новосядло проінспектував хід робіт біля майбутнього пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Грушів-Будомєж» (Львівська область). Він ознайомився з ходом археологічних розкопок на місці, де проходитиме міжнародна автотраса. Про це сьогодні, 3 липня, повідомив власкор ЗІКу.

За словами Степана Новосядла, законодавством передбачено, що проектну документацію побудови нової дороги обов’язково слід узгодити з науковцями-археологами: без детальної експертизи місцевості «Львівоблавтодор» дозволу на будівництво не одержить.

Степан Новосядло каже, що від оперативності археологів залежить початок прокладання автотраси, яку згідно з Львівською регіональною програмою проведення «Євро-2012» заплановано збудувати за два роки: на цей рік уряд виділив 5 млн грн.

Нині біля яворівського Грушева археологи працюють у поті чола, навіть залучили до робіт місцевих школярів, яким за день платять по п’ять гривень.

На запитання власкора ЗІКу, що буде із селянськими городами, якими має пролягти цей міжнародний шлях, – господар Яворівського району відповів, що очільники «Львівоблавтодору» уже мають домовленість з органами місцевого самоврядування про компенсацію людям втрат.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...