• Південна залізниця запроваджує інтернет-резервування квитків

  • Понеділок, 12 травня 2008 року
З 1 червня пасажири можуть скористатися новою послугою – бронювання квитків на вільні місця всіх напрямків через інтернет. Ця послуга буде доступна на офіційному сайті Південної залізниці.

Сплативши 10 грн. за допомогою платіжної картки (ціна бронювання 1 місця) та роздрукувавши спеціальний талон зі штрих-кодом, треба під’їхати до Північного терміналу Південного вокзалу (м. Харків), де на другому поверсі розташована каса, в якій протягом двох діб з моменту бронювання, можна викупити свій квиток. Купити квиток можна при наявності талона зі штрих-кодом та посвідчення особи, а якщо не має змоги роздрукувати талон, то щоб купити квиток буде досить і паспорта (тільки паспорта, інші посвідчення не приймаються).
    

Слід зазначити, що при бронюванні квитків через інтернет, потенційні пасажири матимуть змогу замовити не більше 4 квитків в обидва напрямки (за один обліковий запис).
    
На початковому періоді буде працювати лише одна каса, але згодом залізничники планують відкрити ще кілька кас на вокзалах інших міст Південної залізниці.
    
Програмне забезпечення розроблено працівниками інформаційно-обчислювального центру Південної залізниці.
 
Джерело:
Прес-центр Південної залізниці
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...