• У Нью-Йорку китайці, підбурювані компартією, напали на 70-літнього пенсіонера

  • Вівторок, 20 травня 2008 року

Протягом двох днів поспіль 17 і 18 травня в нью-йоркському районі Флашінг були здійснені хуліганські напади на співробітників «Центру допомоги виходу з компартії» з боку китайців, під час проведення ними своїх заходів. Ці вчинки були спровоковані китайським консульством, який діє під керівництвом колишнього міністра громадської безпеки КНР Чжоу Юнкана.

Нещодавно у Сан-Франциско, в Гонконзі та інших районах стлися випадки заподіяння шкоди групам громадян, які активно підтримують хвилю масових виходів із компартії. Призвідниками хуліганських дій, що викликали ці інциденти, безпосередньо керує, а також планує усі їхні дії колишній міністр громадської безпеки, секретар керівної партійної групи міністерства Чжоу Юнкан. Під його керівництвом китайські студенти, які знаходяться на навчанні за кордоном, а також китайські земляцтва, систематично і сплановано завдають шкоди і створюють перешкоди діяльності «Центру допомоги виходу з компартії».

Одночасно з цим, після могутнього землетрусу, що стався у провінції Сичуань, коли всі сили держави потрібно прикласти для надання допомоги десяткам тисяч потерпілих, компартія продовжує жорстоко репресувати послідовників Фалуньгун - в Пекіні не припиняються масові арешти.

90 юанів кожному, хто приєднається до бешкету

У другій половині дня 17 травня, в Нью-Йорку, підбурювані компартією китайці, побили 70-ти літнього пенсіонера.

Під час биття, один із нападників, подзвонив по мобільному телефону і голосно почав кликати ще людей, кажучи: «Швидше приходьте, кожному дадуть по 90 юанів».

Є інформація про те, що за декілька днів до заходу щодо виходу з компартії, який проводиться місцевими жителями Нью-Йорка, китайське консульство організувало людей, щоб вони вчинили безлад і не дали нормально провести цей захід. Китайське консульство також заздалегідь попередило ЗМІ, які стоять на боці китайської компартії, а також місцеві китайські ЗМІ, щоб вони прислали кореспондентів на місце подій для «своєчасного репортажу». Деякі ЗМІ, вже знали, що має відбутися, вони прибули заздалегідь і чекали.

Був побитий 70-літній чоловік

Пан У, який зазнав побиття, розповів, що близько 14 години дня 17 травня, вони проводили захід, який закликає китайців виходити з компартії. На заході представник їхньої групи виступив із промовою, розповівши про те, яких жорстоких репресій зазнають у Китаї послідовники Фалуньгун, а також торкнувся теми незаконного видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун із подальшою кремацією їхніх тіл.

Сам пан У в цей час поширював буклети із змістом про вихід з компартії. До нього підійшов китаєць у темному одязі. Пан У запропонував йому взяти листівку, але китаєць раптом почав голосно лаяти і ображати його, використовуючи дуже брудні слова і вирази. Коли пан У ввічливо попросив його пом'якшити тон, китаєць голосно закричав: «Я не тільки лаятиму тебе, але ще й поб'ю!». Прокричавши це, він пустив у хід кулаки, нанісши панові У декілька ударів по руках, плечах і тілу.

Пан У розповів кореспондентові The Epoch Times, що він не відповідав ударами нападаючому, а продовжував із добротою умовляти його зупинитися. «Можливо, велика доброта і терпіння, які властиві послідовникам Фалуньгун, зупинили цю людину. Він не наважився продовжувати свої хуліганські дії, розвернувся і поспішно сховався», - розповів У.

«Ці люди кажуть, що вони патріоти своєї країни, але я сьогодні прийшов на цю акцію саме тому, що я турбуюся за Китай, за китайський народ. Я вважаю, що ці люди подібними хуліганськими витівками саме ганьблять нашу китайську націю перед іноземцями», - підкреслив пан У.

Він також повідомив кореспондентові, що відразу ж після інциденту, він викликав поліцію і що він збирається у судовому порядку вирішувати це питання. Зараз ця справа вже розглядається у відповідних органах США. Напад із застосуванням насильства належить до кримінальних злочинів, і згідно із законом за це можна сісти у в'язницю, відповідач також повинен буде відшкодувати потерпілому витрати на лікування і матеріальний збиток.

Наступного дня такий же інцидент знову повторився

Приблизно о 10 годині ранку 18 травня співробітники «Центру допомоги виходу з компартії», як завжди поставили стіл із книгами «Дев'ять комментарів про комуністичну партію», а також матеріалами на підтримку понад 36 млн чоловік, які вийшли з компартії, біля дверей бібліотеки в нью-йоркському районі Флашінг. Після чого вони почали роздавати матеріали людям, що проходять мимо.

Один із працівників Центру, 70-ти літній житель району Флашінг пан Лю Сюйін, розповів кореспондентові: «Щойно ми розмістилися, я відразу звернув увагу на те, що на сходинках бібліотеки сиділо і стояло багато китайців, а також неподалік були люди з великими фотоапаратами, схожі на кореспондентів, вони ходили туди сюди, неначе чекали чогось. Коли я запропонував матеріали деяким із цих китайців, вони підбігли до нас і почали голосно лаятися».

Мешканка району Флашінг пані Лін Ванчжен також розповіла про те, що трапилося: «Більшість із тих, що підбігли до нас, були жінки і дівчата китайського походження у віці від 20 до 30 років. Вони зовсім не слухали нас, а тільки голосно лаялися, а потім почали рвати наші матеріали, після чого почали багато фотографувати все, що відбувається, після чого вони пішли».

Під час інциденту, співробітники Центру викликали поліцію, яка почала розгонити хуліганів. Але останніх було дуже багато, вони стовпилися навколо столу з матеріалами, і поліція довго не могла їх відігнати звідти. В кінці поліцейські почали хвилюватися за те, що не зможуть захистити потерпілих, тому вони попросили співробітників Центру заради їхньої ж безпеки тимчасово піти. Тільки після цього, хуліганячі китайці розійшлися.

Суворе покарання лиходіям

Співробітник «Центру допомоги виходу з компартії» району Флашінг пан Лян Юйфен заявив, що такі дії є серйозним порушенням конституції США, а саме права на свободу слова і віросповідання. Він повідомив, що збирається подати заяву у відповідні органи, щоб було проведене розслідування, хто стоїть за всім цим.

Є попередня інформація про те, що за цими двома інцидентами в районі Флашінг стоїть китайське консульство, але накази виходять безпосередньо від колишнього міністра громадської безпеки КНР Чжоу Юнкана, який останнім часом керує масовими арештами послідовників Фалуньгун у Пекіні та у всьому Китаї.

Чжоу Юнкан із самого початку і до цього часу разом із колишнім головою КПК Цзянь Цземінем активно керує репресіями послідовників Фалуньгун у Китаї.

Представник усесвітнього «Центру допомоги виходу з компартії» доктор наук Гао Давей по відношенню до цих інцидентів сказав, що перед розкладанням китайської компартії Чжоу Юнкан і його посібники знаходяться у повному відчаї, саме тому вони і використовують такі хаотичні та безрозсудні методи.

Оу Яні. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...