• На дитячому кінофестивалі перше місце отримав фільм про переслідування Фалуньгун у Китаї

  • Середа, 30 квітня 2008 року

Фільм «Фалуньгун зазнає репресій» («The Persecution of Falun Gong»), знятий 12-літньою Ізабелль Кітс (Isabelle Kitze), отримав перший приз на дитячому кінофестивалі у віковій групі 10-13 років. Церемонія нагородження відбулася 27 квітня в м. Ларкспур (США).

Для участі в кінофестивалі відбір пройшли 20 фільмів. До фільмів було висунуто такі вимоги: фільм не має бути довшим за 15 хвилин і має бути знятий «режисером» віком від 10 до 18 років. Тематика фільмів була різна: музичні, документальні, про захист навколишнього середовища, різні історії та ін. Усього на фестивалі були дві вікові групи «режисерів»: 10-13 років і 14 - 18 років. Оцінювалися фільми з технічного боку за якістю зйомки й монтажу, а також за змістом головної теми - як вона розкрита і чи цікава вона.  

Членами оціночної комісії були: відомий драматург Денієл Гандлер (Daniel Handler), кінокритик Саманта Крес (Samantha Creath), кінематографісти Джеймс Гіч (James Hirsch), Джордан Лівінгстон (Jordan Livingston) і Олександра Пелосі (Alexandra Pelosi).

Два роки тому Ізабелль уже брала участь у цьому кінофестивалі. Її гумористичний фільм «Over Easy» також посів перше місце.

Коли вона дізналася про те, що є люди, які зазнають жорстоких репресій і навіть умирають від тортур через те, що у них є своя віра, вона захотіла більше дізнатися про це. Заради цього вона поїхала в Сан-Франциско, зустрілася з декількома послідовниками Фалуньгун, які пережили репресії у Китаї, та взяла у них інтерв'ю. Після демонстрації її фільму, багато глядачів були приголомшені, вони казали, що навіть і не підозрювали, що в Китаї може таке відбуватися.

«Я хочу допомогти глядачам дізнатися про те, що таке Фалуньгун, а також чому послідовники Фалуньгун зазнають репресій у Китаї», - сказала Ізабелль.

Чжоу Жун. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...