• Юлія Тимошенко стала героїнею мультиплікаційного серіалу

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Понеділок, 14 лютого 2011 року
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко стала героїнею мультиплікаційного серіалу. Одна з японських студій анімаційних фільмів використала образ колишнього прем’єр-міністра України для одної з героїнь у своєму комедійному серіалі.

Сюжет мультфільму будується на основі давньої японської гри, у якій образи відомих нині політиків керують світом. У фільмі є Джорж Буш, Володимир Путін та деякі інші відомі політики. У цьому фільмі Тимошенко працює у казіно й показано як її героїня особисто підраховує прибутки. Головний герой мультику - екс-прем'єр Коідузмі. Він стріляє з автомату, грає у доміно та пілотує винищувач.

У мультфільмі з саркастичним перебільшенням зображуються методи, що застосовуються у політиці. Тут зображено корупцію, війни, терористичні акти, мирні та економічні угоди, злочинність. Все це є елементами правил гри. Автори мультфільму у такій спосіб дають зрозуміти глядачеві, що таке світова політика дещо з іншого комедійного боку. А також натякають відомим світовим політикам, від яких залежить майбутнє людства, на їх недоліки.
 
Це вже не перша спроба мультиплікаторів використання образів відомих політиків у своїх фільмах. У одній із серій популярного мультиплікаційного серіалу "Гриффіни" у 2009 році з’явився Володимир Путін. Тут він стріляє з арбалету, прикурює від запальнички у вигляді автомата в натуральну величину.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...