• У Тель-Авіві пройшла акція протесту проти геноциду в Китаї

  • Понеділок, 21 квітня 2008 року
15 квітня в Тель-Авіві напроти посольства Китаю пройшла акція протесту із закликами припинити злочини компартії Китаю.

У зв'язку з арештами практикуючих Фалуньгун (Фалунь Дафа), що почастішали в Китаї напередодні Олімпійських ігор, й у зв'язку із збільшенням кількості їх загибелі Асоціація Фалунь Дафа Ізраїлю визнала за необхідне організувати мирну акцію протесту.

Для участі в цій акції були запрошені всі бажаючі, а також засоби масової інформації. Учасники зібралися напроти посольства Китаю в Тель-Авіві. Серед присутніх, окрім практикуючих Фалуньгун, були біженці з Тибету, Бірми та Судану.

У руках учасники тримали плакати: "Припинити геноцид", "Припинити торгівлю органами", "Припинити примусову працю", а також, маленькі таблички, на яких виділялися букви S.О.S.

Практикуючі Фалуньгун інсценували сцену тортур, яких останнім часом уживають до тих, хто практикує в Китаї. На голови цих практикуючих були надіті пластикові мішки, охоплені біля горла. Людина, яка зазнає таких тортур, швидко задихається й може вмерти від задухи.

На мітингу з промовами, що закликають компартію Китаю припинити переслідування Фалуньгун, припинити порушувати прав людини, припинити підтримувати терористичні режими, виступили представники Фалуньгун, біженців Тибету, Судану та Бірми. Ора Фейдман, представниця Фалунь Дафа, одна з організаторів цієї акції, сказала, що компартія платить людям, які надають інформацію про місцеперебування практикуючих Фалуньгун, від 1500 до 5000 шекелів, що в Китаї вважається великою сумою. Наприкінці свого виступу вона сказала, що переслідування компартією Фалуньгун має припинитися негайно, до початку Олімпіади.

Логсанг Дхондуф, біженець із Тибету, сказав, що останнім часом більше 150 жителів Тибету було вбито і більше 1000 арештовано. Представник Бірми, Аунг Наїнг, у своєму виступі порівняв становище своєї країни з Тибетом, влада в якій також була силою захоплена армійською хунтою, підтримуваною компартією Китаю. Ада Ісмаїл із Судану розповів про підтримку, яку надає компартія Китаю суданській владі, поставляючи їм зброю для вбивства жителів Дарфуру. Представник газети The Epoch Times Ізраїлю Гілад Слонім у своїй промові дав оцінку економічному становищу Китаю, його політичним крокам, а також етичним, розкриваючи, таким чином, злочинну суть правлячої партії Китаю. Він звернувся до працівників посольства з пропозицією зробити свій вибір, етичний вибір між добром і злом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...