• Акція зі свічками, присвячена «інциденту 25 квітня», пройшла в Сіднеї (фотоогляд)

  • П'ятниця, 25 квітня 2008 року
Увечері 24 квітня в столиці Австралії м. Сіднеї йшов невеликий дощ. Декілька сотень послідовників Фалуньгун зібралися перед будівлею уряду, розгорнули плакати та запалили свічки. В такій формі вони провели мирну акцію, присвячену дев'ятій річниці з дня, що увійшов до історії як «інцидент 25 квітня»*. Учасники акції закликали всіх людей світу допомогти припинити жорстокі репресії проти послідовників Фалуньгун у Китаї.

Голова Асоціації послідовників Фалуньгун Австралії пані Лю Сі у своїй промові під час акції сказала: «Зараз усе більше представників урядів різних країн і простих людей дізнаються про те, які жорстокі репресії проти послідовників Фалуньгун відбуваються в Китаї, і закликають китайську владу припинити їх. Проте репресії все ще тривають і навіть посилилися ще більше перед Олімпіадою. Ми почали отримувати ще більше тривожних повідомлень із Китаю про заарештованих і загиблих від тортур послідовників Фалуньгун. Тому, я вважаю, що ситуація вкрай серйозна і потрібно докласти всіх зусиль, щоб якнайскоріше припинити це незаконне придушення людей, які вірять в «Істину, Доброту, Терпіння» (основний принцип учення Фалуньгун - прим. автора)».

Відома художниця традиційного китайського живопису і послідовниця Фалуньгун, пані Чжан Цуйін розповіла: «Мій племінник-послідовник Фалуньгун зараз усе ще перебуває у в'язниці в Китаї. Кожної хвилини існує небезпека для його життя, кожної хвилини існує небезпека того, що в нього видалять органи. І таких людей у Китаї сотні тисяч. Я сподіваюся, що ще більше людей у світі звернуть увагу на цю проблему та допоможуть припинити ці репресії».


Довідка:

* 25 квітня 1999 р. більше 10 тис. послідовників Фалуньгун, що приїхали з різних районів Китаю, зібралися напроти головної резиденції уряду в Пекіні - Чжуннаньхай, щоб розповісти першим керівникам країни про випадки побиття та арешту своїх однодумців у м. Тянцзінь, а також поширення наклепу на цю практику в деяких ЗМІ.

Сунь Ює. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі