• Де в Гідропарку готують смажених драконів?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 23 травня 2007 року
У східних країнах дракон - це символ мудрості, сміливості і відваги. Стародавні люди шанували його за мудрість і силу. Проте в європейських країнах ставлення до драконів було, відверто кажучи, прямо протилежним. В казках розповідалось про нещадні бої з ними, а богатир, що подолав дракона, згідно до легенд та переказів, вважався відважним і непереможним.
У ресторані «Аглайс» сучасним воїнам пропонують подолати дракона не тільки, щоб здобути славу сміливого та мужнього, але і, щоб отримати насолоду від витонченого смаку з усією душою приготованої страви.
Додамо, що всі інгридієнти, які використовуються для приготування цієї страви, на 100% вітчизняні, абсолютно натуральні, включаючи рибу. В меню також є цікаві десерти, оригінальні салати, солідне мангал-меню. Дійсно багато страв з риби та морепродуктів – що ще треба зголоднілому по вітамінах та мінералах за тривалу зиму організму? 
Зазвичай в рубриці «Гурме» ми намагаємось зосередитись на рецептах та технологіях приготування страв, намагаємось продемонструвати майстерність кухарів, щоб Вам, наші дорогі читачі, було легше визначитися з вибором ресторану, та саме замовленням. Адже ми прагнемо пропонувати незвичайні страви, що піднімають, на наш погляд, настрій і ті, які вносять до життя додаткову різноманітність.

Але у випадку з рестораном-садибою «Аглайс», нам дуже хочеться відзначити неймовірну доброзичливість і відвертість його персоналу, що, повірте, і налаштовує на відпочинок, створюючи радісне відчуття тепла на душі.

Також і мальовничість самого місця, де розташований ресторан. Адже у ці теплі дні так і хочеться «вибратися» на природу. Але все ж таки з комфортом, щоб відпочити від закупівель у магазині, «вистоювання» довгої черги в супермаркеті, Відпочити від пошуку відповідного місця, що так втомлює і т.п. Хочеться просто отримати насолоду від краєвиду не міського ландшафту.
І бажано б ще з легким відтінком романтики 
Працює ресторан-садиба цілодобово. А з 9:00 до 12:00 відвідувачам пропонується меню сніданків. На території функціонує дитячий майданчик та будиночки на 6-8 та 12 осіб, а також банкетний дім, розрахований на 50 осіб.
 
Ресторан-садиба «Аглайс» знаходиться за адресою:
м. Київ, Гідропарк, ст.м. «Гідропарк»
Тел.: (044) 238-57-57 (56)
Бронювання столиків та замовлення банкетів: (044) 247-47-11
Час роботи: цілодобово
Детальніше на: weekend.059.com.ua

Приємного відпочинку!

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...