• «Ля Рюсс» - старослов'янська казка в центрі Києва

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 6 березня 2007 року

(Остання інформація: ресторан уже закритий)

У деякому місті Києві, в деякій незалежній державі жив та був добрий парубок на всі руки майстер. Та тільки була у нього одна журба: не відав він, де знайти суджену свою, серцю відраду та апетиту насолоду.

Говорили йому, що живе в місті тому дівчина-краса, на всі руки майстриня. Хоробрістю та розсудливістю своєю завоював добрий парубок серце майстрині. Та мала була його світлиця для сім'ї його нової. Так і стали вони будувати світлицю свою нову та красиву. І побудували вони свій будинок кольору золотого та в центрі Києва і стали в ньому жити-поживати та ресторан відкривати.

Майстриня та пекла хлібці та пиріжки, а добрий легінь робив морси, кваси та настоянки. Приходили до них у ресторан люди різні: від молодих парубків з нареченими до царів з царицями. І всім було в ресторані смачно, затишно та весело. Ім'я популярному ресторану дали заморське для симпатичності та вишуканості «Ля Рюсс».


Непростий інтер'єр облаштували в ресторані: чарівні казки на стінах та риби в озерці, старовинні дивовижні предмети - що ні в казці сказати, ні в Інтернеті прочитати. Зробили три зали: «Ярмарок» - для веселих та молодецьких, «Княжі палати» - для чоловіків державних, і «Царська трапезна» - для особливо почесних гостей і государя зі свитою. Бенкети та гуляння у затишному ресторані тому не зупиняються. Відтоді й стали мовити, що коли веселість яка святкується, то саме в «Ля Рюсс» її й справляють - так вже й повелося.


Меню ж, крім основного, є і «Багатирське» - вітамінізоване і натуральне - для тих, хто за фігурою стежить ачи вегетаріанець. А коли Піст трапляється, то згодиться воно й для мирян, що вірують. Особливим же заморським делікатесом славиться ресторан на все місто: «Smoothy» - чудові фруктові та овочеві соки-пюре. Увечері з 19.00 до 22.00 легіні розважають гостей російськими романсами, а шеф-кухар з 12.00 до 23.00 пригощає всіх найвишуканішими стравами.


Скільки не говори, а все ж таки один раз спробувати - краще, ніж багато смачного почитати. Коли хочете покуштувати смачної їжі в староруському казковому стилі - то й запрошуємо Вас привітно до ресторану «Ля Рюсс», де казка ця живе.

Знаходиться ж ресторан «Ля Рюсс» - у центрі Києва (раніше був це Поділ, звідки й почав розвиватися Київ).


Ресторан старослов'янської кухні «Ля Рюсс»:

Контрактовий дім,
вул. Межигірська, 1
Тел.: (044) 467 75 17
www.laruss.kiev.ua


Всього лише потрібно нарізати шпинат соломкою, а сир Фета - кубиками. Потім узяти полуничку і її теж порізати часточками. Все це викласти гіркою на тарілку. А для апетитності та пікантності зверху посипати кедровим горіхом і заправити соусом «Бальзамік».


Вирішили ми поділитися з Вами рецептом тим нескладним безкоштовно, бо коли безкоштовно отримав, то гріх на тому й наживатися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...