• Збереження робочих місць українців стане метою Ради підприємців та Федерації профспілок

  • Вівторок, 25 листопада 2008 року

Спільною метою співпраці профспілок та підприємців стане збереження в Україні робочих місць, про що стало відомо цього тижня на спільній консультаційній зустрічі Ради підприємців при Кабінеті Міністрів та Федерації профспілок.

«Роботодавці не хочуть звільняти професіоналів, яких так плекали в умовах дефіциту досвічених кваліфікованих кадрів, - зазначила Голова Ради підприємців Оксана Продан. -  Тому ми повинні мінімізувати скорочення робочих місць».  Під час зустрічі також обговорювали необхідність створення єдиного для всієї країни антикризового центру.

За відповіддю на питання скільки ж триватиме криза ми звернулися до Сергія Бута, Генерального директора NAI Pickard: «З часу останньої кризи (1998 р.) пройшло десять років. Це не перша криза в світовій економіці і далеко не остання. Процеси в економіці циклічні і, за статистикою, повний цикл складає приблизно 10 років, з яких 7 років займає період від «світанку до заходу», потім близько 3 років необхідно для відновлення. Відповідно  можна сказати, що в Україні пожвавлення наступить не раніше ніж через 1,5-2 роки».

Вікторія Клішина. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...