• Правоохоронці Запоріжжя знищили 35 тонн макової соломки

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 10 вересня 2008 року
Два поля маку дозрівали на околиці одного з районів Запорізької області. Міліціянти з’ясували, що власники тамтешніх земель засіяли їх без жодного на те дозволу.

Олександр Покутній, керівник Пологівського РВ міліції: «По статистике не стоят в статинформации в нашей и по статистике нашего хозяйства они тоже не проходят как посевы мака. В процессе расследования было установлено, что, да, действительно, это незаконный посев мака. Потому что отсутствовала у людей лицензия».

Правоохоронцям довелося попотіти: доки збирали незаконний урожай, мали змогу відчути себе справжніми аграріями. Накосили чимало – палили чотири дні.

Дмитро Гізюк, керівник відділу ГУ МВСУ в Запорізькій області: «В ходе проведения уничтожения семена мака были обмолочены. Остатки были сожжены. Согласно норм для указанного вида деятельности. Всего было уничтожено остатков приблизительно 35 тонн».

За цінами чорного ринку така кількість макової соломки потягнула б на 70 мільйонів гривень. Що робити з п’ятдесятьма чотирма тонами макового насіння, правоохоронці ще не вирішили.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...