• Амфетамін на кухні? Не проблема

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 24 червня 2008 року
Міні-хімічний заводик в домашніх умовах. Міліціянти Шевченківського району в звичайній квартирі викрили лабораторію з виготовлення наркотиків. Двоє спритників на кухні виготовляли амфетамін, а у кімнаті вирощували маріхуану.

Чоловіки підійшли до справи дуже серйозно – придбали всі необхідні лабораторні пристрої. Шляхом тривалих хімічних дослідів, спроб і помилок із шостої спроби винахідники таки отримали амфетамін.

За допомогою змішування речовин вони утворювали первинний продукт жовтого кольору. Потому його очищували у спеціальному апараті власного виробництва.

У кімнаті на міліціянтів чекав іще один сюрприз – плантація марихуани. Насіння злочинці отримали поштою: замовили аж у Голландії.

Травичку вирощували за всіма правилами – із відповідним освітленням, дотриманням необхідної температури та вентиляцією.

На квартирі правоохоронці вилучили 50 грамів амфетаміну, 10 кущів марихуани та 300 грамів дуже якісного канабісу.

Затримані розповідають, що нарколабораторію облаштували для додаткового заробітку, але й так обидва не бідували. Один працював у державній організації, а ввечері таксував. Інший заробляв копійчину на одній зі столичних телекомпаній. На горе-хіміків і агрономів чекає позбавлення волі: від п‘яти до десяти років.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...