• У Нью-Йорку пройшла прес-конференція, присвячена подіям у Флашингу, організована The Epoch Times

  • Понеділок, 16 червня 2008 року

У другій половині дня 9 червня 2008 р. у будівлі Rayburn House Office у Вашингтоні (О.К.) відбулася прес-конференція на тему «Реальна ситуація й наслідки бандитських нападів у Флашингу», організатором якої було вашингтонське відділення The Epoch Times.

На прес-конференції виступив Чіп Байерс (Chip Byers), головнокомандувач легіону «Сини Америки» (Sons of the American Legion). Він сказав: «Ми зазвичай не виступаємо на таких заходах. Проте тут ми бачимо пані Чень; і коли її сини охороняють цю країну, урядові шпигуни іноземної держави напали на їхню матір. Цей інцидент зворушив нас, і ми абсолютно не можемо мовчати. Шпигуни Комуністичної партії Китаю (КПК) напали на матір двох героїв, які служать Америці».

На прес-конференції разом із своєю матір'ю, Джуді Чень, був присутній Джон Колдвелл (John Caldwell), єфрейтор першого класу морської піхоти США. У своєму виступі він сказав: «Мені важко думати про те, що на мою матір напали в моїй власній країні, і разом із тим я пишаюся моєю матір'ю [за те, що вона стійко тримається своєї віри]».

У прес-конференції також узяв участь співробітник з офісу конгресмена США Гас Біліракіс (Gus Bilirakis), представники від Центру допомоги виходу з КПК, Всесвітньої коаліції з розслідуванню переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ), адвокати з прав людини, представники американської Асоціації ветеранів війни, а також представники послідовників Фалуньгун, що зазнали нападу в місці розташування Центру в районі Флашинг у Нью-Йорку.

Вони розповіли, як КПК, щоб відвернути увагу громадськості від її численних невдач в організації рятувальних робіт у районі землетрусу, знову намагається обмовити Фалуньгун і перенаправити гнів китайців на послідовників цієї практики.Організовуючи бандитські напади у Флашинзі, а також спотворюючи інформацію про ці події в підконтрольних КПК ЗМІ й повідомляючи людям, що Фалуньгун перешкоджає збирати пожертвування і надавати допомогу жертвам землетрусу, комуністична влада Китаю намагається обернути громадську думку проти Фалуньгун, тим самим відволікаючи увагу громадськості від провалу самої КПК. Ця збочена тактика була викрита і в американському конгресі.

Конгресмен США Гас Біліракіс направив на прес-конференцію свого помічника, яка від його імені заявила, що член палати представників США Біліракіс й далі буде виступати за свободу віросповідання, особливо відносно Фалуньгун. Вона також висловила свою підтримку всім жертвам, які зазнають тиску й переслідування КПК. Вона сказала: «Сумно, що все це сталося в США. Ми будемо далі звертатися до американського уряду, до державного департаменту й міністерства юстиції з проханням розслідувати участь консульства КПК у залякуванні американських громадян на американській землі».Інцидент у Флашинзі є частиною заздалегідь підготовлених систематичних дій для розповсюдження наклепу

Головний редактор газети The Epoch Times Аннет Го, виступаючи на прес-конференції, сказала: «На нашого фотографа Ю. Веньчжона напали у Флашинзі й пошкодили йому вухо. Його відправили до лікарні. При цьому нападники крикнули йому: «Коли б не втручання поліції, то ми забили б тебе до смерті». Ще кілька нападів на наших співробітників також сталося і в інших країнах. Недавно в столиці Польщі спільники КПК напали на нашого розповсюджувача газети і погрожували вбити її. 30 травня чикагський офіс The Epoch Times одержав поштою листа з погрозами і білим порошком, а також копію нашої газети з новинами про інцидент у Флашингу».

ВОРПФ викриває тактику КПК, що полягає в тому, щоб несправедливо звинуватити Фалуньгун

Представник ВОРПФ пан Ся представив звіт «про слідство у справі контролю, здійснюваного КПК, над китайцями, що проживають поза материковим Китаєм і про робочу стратегію Всесвітнього єдиного фронту», випущений ВОРПФ за два дні до нападу у Флашингу.

Ще один представник ВОРПФ, пан Пан, сказав, що секретар політичного й законодавчого комітету КПК Чжоу Юнкан мобілізував усю систему таємних агентів КПК. Він використовує шпигунів, як на території материкового Китаю, так і шпигунські організації за кордоном, включаючи Асоціацію китайських студентів і вчених, китайські громадські організації, систему електронної пошти китайських студентів, які проживають за кордоном, а також контрольовані КПК закордонні ЗМІ та будь-які інші об'єднання китайців за кордоном. Ці спеціальні агенти діють як «студенти», «прості люди з китайської общини» і навіть як «ті, хто співчуває Фалуньгун», або «послідовники Фалуньгун». Вони всюди розповсюджують чутки, помилково стверджуючи, що «Фалуньгун не вносить свій вклад у допомогу постраждалим від землетрусу».

Крім того, щоб розповсюджувати неправдиві чутки серед китайської громадськості, шпигуни КПК також опублікували неправдиві новини на китайських веб-сайтах, видаючи себе за послідовників Фалуньгун або тих, хто співчуває Фалуньгун.

Одночасно з цим аналогічні дії також відбувалися на материковому Китаї. Намагаючись розпалити суспільну ненависть до Фалуньгун у Китаї, шпигуни КПК усюди розповсюдили подібні чутки і неправдиві звинувачення на адресу.

Головне управління корпусу морської піхоти США також дізналося про інцидент у Флашингу

На прес-конференції пані І, доброволець Центру допомоги виходу з КПК у Нью-Йорку, детально розповіла про те, що відбувалося впродовж останніх трьох тижнів. За негласною вказівкою КПК група хуліганів отримала команду оточувати, словесно ображати і фізично атакувати співробітників Центру, більшість із яких - послідовники Фалуньгун. Напади на них сталися у Флашинзі, в районі великого Нью-Йорка, де проживає велика кількість китайців.

На прес-конференції переглядали відеозапис події, включаючи відеозапис одного з випадків нападу.

Пані Джуді Чень, на яку напали бандити КПК, сказала: «Мені дуже сумно дивитися це відео. Те, що сталося у Флашингу, нагадує мені про тих послідовників Фалуньгун, які зазнають переслідування КПК у Китаї, а також про тих, у яких за вказівкою КПК видаляють внутрішні органи. У цій вільній країні я ніколи не бачила нічого такого. Раптово вас оточують сотні людей і, скажено галасуючи та кричачи, розмахуючи червоними прапорцями, фізично й усно ображають вас. Їхні обличчя були сповнені ненависті. Я не мала уявлення, за що вони напали на мене. Минулі чотири роки мій чоловік і я працювали добровольцями Центру, привозили матеріали, роздавали матеріали і допомагали китайцям, які хотіли вийти з КПК і організацій, що належать до неї, написати й опублікувати свої заяви», - сказала пані Чень.

Пані Чень звернулася до президента США з проханням не дозволити КПК розпалювати ненависть на американській землі. Вона сказала: «Наші сини охороняють нашу країну, але що ж відбувається всередині цієї вільної країни?!»

Син пані Чень морський піхотинець Джон Колдвелл скоро знову поїде до Іраку. На прес-конференції він сказав, що головне управління морської піхоти США вже знає про ці інциденти, те, що сталося у Флашингу, більше ніколи не має повторитися.«Дев'ять коментарів про комуністичну партію» і рух виходу з КПК зачепили за жваве

Пан Е Нін, вашингтонський адвокат-правозахисник, висловився про те, що книга «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» і рух виходу з КПК зачепили китайську владу за жваве, і тому КПК нападає на Фалуньгун.

Е Нін сказав, що КПК здійснює поступовий план (використовуючи трагедію землетрусу як виправдання) для створення видимості турботи про народ, нібито здійснювану центральним урядом. Цей план і надії на Олімпійські ігри є реальним приводом для дій КПК у її марній надії продовжити своє правління.

Е Нін був свідком, коли оскаженілі хулігани, яких підтримує КПК, напали на послідовників Фалуньгун у Флашингу. Він сказав: «Коли я проходив мимо публічної бібліотеки у Флашинзі, я бачив, що послідовники Фалуньгун тримали плакати і фотографії своїх однодумців, які загинули в Китаї у результаті переслідувань. Вони поводилися дуже мирно. Я також побачив, що на протилежній стороні вулиці великий натовп людей кричав і робив непристойні жести».

Пан Е Нін нагадав, що в мирний час КПК знищила 80 мільйонів китайців, що набагато перевищує кількість людей, яких знищив Гітлер протягом Другої світової війни. Починаючи з 1999 р., коли почалося переслідування Фалуньгун, згідно з даними звітів про права людини в Китаї, більше 3 тис. послідовників Фалуньгун були вбиті, більше 6 тис. засуджено до тривалих термінів ув'язнення і 100-150 тис. відправлено до примусових трудових таборів.

Пан Е сказав, що КПК не задоволена переслідуванням китайців, що проводиться нею всередині країни; вона прагне експортувати державний тероризм у США та інші країни світу.

На закінчення пан Е Нін сказав, що ми повинні негайно стати на захист свободи людства, особливо свободи в США, інакше буде надто пізно.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...