• До Конгресу США подано звіт про те, як китайська компартія укріплює свій вплив за кордоном

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2008 року

Всесвітня організація з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ВОРПФ) 5 червня передала в Конгрес США на розгляд звіт, в якому представлені докази того, що компартія Китаю (КПК) здійснює контроль над китайцями, які проживають за кордоном, і як вона застосовує для цього «стратегію глобального об'єднаного фронту». Як один із прикладів, у звіті наведені акти нападів на послідовників Фалуньгун у районі Флашинг (Нью-Йорк).

Починаючи з 17 травня 2008 р., заходи послідовників Фалуньгун у районі Флашинг постійно зазнають нападок та утисків агресивно настроєних прокомуністичних китайців.  

ВОРПФ провела розслідування цих інцидентів і причин їх виникнення. У своєму звіті ВОРПФ стверджує, що запис телефонної розмови між співробітником, що проводив розслідування, і Генеральним консулом КНР у Нью-Йорку Пен Кеюйем ясно говорить про те, що нападами у Флашингу безпосередньо керувало консульство Китаю в Нью-Йорку. Після того як зміст телефонної розмови й аудіозапис були опубліковані, китайські ЗМІ і МЗС КНР зовсім ніяк не прокоментували це і не висловили ніяких спростувань. Проте після публікації вищезазначеного аудіозапису на сайті китайського консульства в Нью-Йорку та інших китайських сайтах підконтрольних уряду були видалені всі записи ранніх промов Пена.

У звіті ВОРПФ також указано, що за останній рік санкціоновані напади КПК на послідовників Фалуньгун мали місце в Аргентині, Сан-Франциско, Австралії та Гонконзі.

ВОРПФ розповіла, що використовувана КПК стратегія «глобального об'єднаного фронту» включає «промивання мізків», пропаганду, фінансовий контроль та інші методи впливу на китайців, які проживають за кордоном.

ВОРПФ підкреслює, що навіть при тому, що прокомуністичні акції, пов'язані із «справами китайців, що проживають за кордоном», не були організовані у звичайній, властивій комуністам формі, різні китайські союзи, асоціації та інші форми організацій, створені китайцями за кордоном, повністю контролюються та управляються комуністичним режимом Китаю. Їхня мета й значення дуже схожі на «Третій комуністичний інтернаціонал», створений радянськими комуністами. Мета цих формувань у тому, щоб знаходити своїх представників в інших країнах і створювати там свої філії. Таким чином можна встановити й підсилити вплив китайської компартії всередині інших країн.

У звіті вказується, що КПК забезпечує навчання [партійних] керівників у середовищі китайських общин за кордоном. Цього не приховують у китайських общинах, проте уряди країн, де існують ці общини, приділяють цьому недостатньо уваги.

Звіт нагадує міжнародному співтовариству про те, що КПК, уміло маніпулюючи почуттям патріотизму китайців і змішавши в їхній свідомості в одне ціле поняття «Держава Китай» і «компартія Китаю», під час Естафети олімпійського факела, яка зустріла численні акції протесту в Європі та США, буквально за одну ніч мобілізувала тисячі китайців із різних країн, що стали на захист своєї «батьківщини». Проте уряди західних країн не надали цьому значення, що підбадьорило КПК, і вона тепер організувала й керує нападами та провокаціями до безладів у Флашингу, мовиться у звіті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...