• У чикагський офіс The Epoch Times надійшов лист із погрозами і невідомим порошком (фото)

  • Неділя, 1 червня 2008 року

Приблизно о 17 годині 30 травня в офіс редакції The Epoch Times м. Чикаго (США) прийшов лист із погрозами і білим порошком. У конверті також було вкладено номер газети The Epoch Times китайською мовою, в якій на першій сторінці була стаття про арешт прокомуністично налаштованих китайців, які недавно влаштовували масові безлади в районі Нью-Йорка Флашинг. У листі було написано "Нехай живе комуністична партія", а також лайливі слова стосовно Фалуньгун.

Співробітники редакції відразу ж повідомили про цей інцидент у поліцію. Поліцейські, які прибули на виклик, при первинній перевірці порошку не виявили в ньому небезпеки і взяли його для детальнішого аналізу.

Як розповіли працівники чикагської редакції The Epoch Times, раніше вони вже не раз одержували листи з погрозами безпосередньо на аресу редакції. Проте цього разу погрози були з приводу конкретного змісту газети і направлені на послідовників Фалуньгун, про переслідування яких китайською компартією часто повідомляє The Epoch Times. Вони також уважають, що цей лист є частиною систематичних нападок на Фалуньгун, які останнім часом знову посилилися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...