• Китайська влада виплачує «зарплату» тим, хто бере участь у хуліганських нападках на послідовників Фалуньгун у Нью-Йорку (фотоогляд)

  • Понеділок, 2 червня 2008 року
Житель Нью-Йорка повідомив співробітників редакції The Epoch Times про те, що він бачив, як китайцям із групи підтримки компартії, які провокували безлади і намагалася перешкодити акції, присвяченій виходу з компартії, платили за це гроші, а також надав фотографії, які це доводять.

У нью-йоркському районі Flushing 31 травня і 1 червня пройшли масові акції на підтримку виходу з китайської компартії. Під час цих акцій група китайців із червоними прапорами гучними вигуками комуністичних гасел і лайок намагалася створити безлади і перешкодити проведенню заходів. Один місцевий житель району повідомив редакції The Epoch Times про те, що цим китайцям за їхні хуліганські дії платять гроші, і що він сам був свідком цього. Ця людина також надала фотографії, які підтверджують його заяву (див. нижче).

Джерело інформації повідомило, що деяким із тих китайців платили по $50, а деяким по $90 за день. При цьому учасники хуліганських дій говорили між собою, що цього року в них погано з грошима і вони готові за гроші зробити все, що завгодно. Коли вони розходилися, то казали одне одному, що завтра знову потрібно прийти сюди «на роботу».

Послідовники Фалуньгун, що беруть участь в акції, розповіли, що до них підходили китайці й казали: «Якщо заплатите нам $100, то ми разом із вами лаятимемо компартію».

Є також інформація з надійних джерел, що всього жителі Нью-Йорка пожертвували для допомоги постраждалим від землетрусу в китайській провінції Сичуані $6 млн, з них тільки $1 млн було відправлено до Китаю, останні $5 млн залишилися в США й використовуються китайською владою, щоб найняти сотні китайців, які за допомогою залякувань, хуліганських нападів, криків, лайок та ін. намагаються перешкодити діяльності Центрів допомоги виходу з компартії, а також акціям протесту послідовників Фалуньгун проти репресій.

 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...