• Свідок розповів, як китайські шпигуни планували нападки на послідовників Фалуньгун у Нью-Йорку

  • Понеділок, 2 червня 2008 року

Під час заходів у Нью-Йорку, присвячених виходу з китайської компартії, були помічені китайські шпигуни, які, вдаючи із себе послідовників Фалуньгун, намагаються викликати гнів у натовпу китайських перехожих. Свідок розповів про те, як готуються й плануються ці дії.

Під час мітингу, присвяченого підтримці 37 млн китайців, які вийшли з компартії, що пройшов у нью-йоркському районі Flushing 31 травня, були виявлені шпигуни китайської компартії (КПК), які маскувалися під послідовників Фалуньгун.

Вони були одягнені в жовті футболки, як і послідовники Фалуньгун, що беруть участь у мітингу. Під час заходу, вони, так би мовити, роз'яснювали перехожим китайцям "правду" про репресії Фалуньгун у Китаї. Проте при цьому вони голосно говорили китайцям: "Землетрус у провінції Сичуань - це покарання китайцям", "Ті, хто загинув від землетрусу, загинули через свої гріхи" та ін. Таким чином вони намагалися викликати у китайців ненависть до Фалуньгун. Коли учасники мітингу помітили їх, вони відразу ж сховалися.

У неділю, 1 червня, після закінчення чергової акції у районі Flushing, присвяченої виходу з компартії, пособники китайської компартії, які керували й організовували натовп протестуючих китайців, щоб зірвати акцію, зібралися в китайському ресторані, розташованому в районі Flushing, і за столом обговорювали план нових нападок на послідовників Фалуньгун. Цю і нижченаведену інформацію редакції The Epoch Times передав чоловік, який перебував недалеко від них і чув усю їхню розмову.

Ця людина розповіла, що вони обговорювали такі дії:

По-перше, завтра потрібно і далі маскуватися під послідовників Фалуньгун і намагатися якомога голосніше говорити китайцям те, що може зачепити їхні патріотичні почуття та викликати обурення.

По-друге, підготувати кількох чоловік, щоб вони грали роль тих, хто "раніше підтримував Фалуньгун, а зараз ні", щоб вони голосно казали під час заходу: "Я раніше співчував вам, але цього разу ви невчасно організували захід щодо виходу з компартії, це викликало у мене неприязнь" та ін.

Джерело інформації сказало, що, обговорюючи це, вони були дуже задоволені й казали, що ці два способи дуже дієві та що треба підготувати більше людей грати ці ролі.

Третій їхній план полягав у тому, щоб, маскуючись під послідовників Фалуньгун, напасти на кого-небудь, наприклад на літню людину або вагітну жінку, при цьому заздалегідь запросити китайських кореспондентів, які підкоряються КПК, щоб вони відразу ж зняли все це на відео і зробили фото, а потім відразу ж опублікували цей матеріал у багатьох китайських ЗМІ.

Ще одна людина повідомила про те, що бачила, як у неділю під час мітингу в розташованому неподалеку кафе був помічений китаєць із пекінським акцентом, до якого періодично приходили китайці з натовпу, який виступає на підтримку компартії, і докладали про ситуацію, а він давав їм розпорядження про подальші дії.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...