• Генеральний консул КНР у Нью-Йорку розповів, як він організував напад натовпу китайців на послідовників Фалуньгун

  • П'ятниця, 30 травня 2008 року

В отриманому недавно записі телефонної розмови, консул КНР м. Нью-Йорка розповів про те, як він брав участь в організації недавніх хуліганських нападів на послідовників Фалуньгун у районі Flushing.

Як повідомив Інформаційний центр Фалунь Дафа (ІЦФД), недавно його співробітники записали телефонну розмову з генеральним консулом Китаю в м. Нью-Йорку Пеном Кеюєм, в якому той підтверджує свою участь в організації інциденту, що мав місце впродовж минулих чотирьох днів, під час якого натовп із кількох сотень китайських емігрантів здійснював напади на послідовників Фалуньгун у районі Flushing м. Нью-Йорка.

Із телефонної розмови консула із співробітником ІЦФД, якого він прийняв за свого однодумця (або вищестоящого начальника), тривалістю 5 хвилин, записаного у вівторок, стає очевидним, що Пен не лише активно брав участь в організації цих інцидентів, але і пишається цим: "Нам дійсно вдалося зробити це".

У повідомленні ІЦФД наводиться текст запису розмови, в якій генеральний консул Пен розповів про деякі деталі цієї події: "Я був там (у районі Flushing) позавчора і три дні тому, тому що ми маємо бути дуже обережними в такого роду справах!... Деякі (лідери китайського земляцтва) були в натовпі, і вони надалі розмовляли зі мною. Оскільки я опинився в самому центрі подій, усі були дуже раді і схвильовані".

У розмові генеральний консул також згадав про вплив консульства на лідерів китайських общин і про часте використання цього впливу для нападок на послідовників Фалуньгун у США: "Я дуже часто так робив. Я б сказав, що підтримую з ними гарні стосунки (із лідерами китайської общини). Я часто особисто зустрічаюся з ними. Наприклад, вони приїжджали після того, як побили послідовників Фалуньгун, і я кожному особисто потиснув руку і подякував їм", - розповів консул.

За ці чотири дні провокаційних дій із застосуванням насильства на кількох послідовників Фалуньгун, включаючи громадян США і Канади, було вчинено напад з боку прокомуністично налаштованого натовпу китайців. Деяким прямо погрожували розправою. Поліція заарештувала кількох із них.

"Нас оточили сотні людей, які кричали й ображали нас, і навіть погрожували нам розправою за те, що ми є послідовниками Фалуньгун", - сказав послідовник Фалуньгун житель Нью-Йорка Скотт Чінн, який у вівторок став свідком цієї сцени.

Спікер ІЦФД пані Гейл Рахлін повідомила, що дії розлюченого натовпу розцінюються як розпалювання ненависті та є злочином. "У цій країні, коли ви спостерігаєте, як натовп, на зразок цього, нападає на якусь групу людей, б'є їх і викрикує щось подібне до "Ми вб'ємо вас, Фалуньгун," - це є злочином на ґрунті ненависті. Й найобурливіше, що все це відбувалося відкрито, на вулицях Нью-Йорка, і було спровоковано урядом іншої держави".

Відтоді як комуністичний режим Китаю заборонив Фалуньгун у Китаї в 1999 р., послідовники Фалуньгун у США та в інших країнах повідомили про велику кількість випадків переслідування, залякування або нападу китайських громадян, які, як передбачається, найняті або підтримуються співробітниками місцевих китайських посольств і консульств.

За останні місяці в США такі групи китайців, що влаштовують безлади, з'являлися під час заходів на захист прав людини китайців, які китайська компартія зневажливо порушує.

Ці недавні хуліганські дії є частиною великої програми здійснення насильства проти активістів Фалуньгун агентами компартії Китаю в Сполучених Штатах, повідомляє ІЦФД

У лютому 2006 р. на пана Юань Лі, інженера з інформаційних технологій, який брав активну участь у захисті прав людини послідовників Фалуньгун, було здійснено напад у його власному домі в передмісті Атланти. Кілька чоловік китайського походження запхали пана Лі в його будинок, зв'язали й почали бити, а потім покинули скривавленого і майже без пам'яті у вітальній кімнаті. Нападники забрали комп'ютер і деякі документи, проте ніякі коштовності не крали.

У 2003 р. конгрес США ухвалив резолюцію № 304, в якій мовиться про те, що "впродовж останніх 5 років китайський дипломатичний корпус був активно залучений у здійснення насильницьких дій і переслідування проти прихильників руху Фалуньгун на території Сполучених Штатів". У 2002 р. близько 50-ти послідовників Фалуньгун подали позов до одного з окружних судів округу Колумбія на двох міністрів китайського уряду, звинувачуючи їх в участі в систематичній кампанії злочинних дій, що виражаються в залякуванні, шантажі, образах, насильстві, обмеженні прав громадян і постійних жителів США, які практикують Фалуньгун.

ІЦФД закликає федеральну та місцеву владу розслідувати роль консульства Китаю в розпалюванні недавнього насильства в Нью-Йорку та в інших районах і визнати всіх посадових осіб Китаю, які беруть участь у цьому, повною мірою відповідальними за ці акти переслідування та насильства.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...