• Члени американського Конгресу закликають до вигнання з країни китайських призвідників безладів у Нью-Йорку (фото)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 16 червня 2008 року

У Вашингтоні (округ Колумбія) 5 червня відбувся форум і прес-конференція, організовані представниками міжнародної Коаліції з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун у Китаї (КРПФ), газети The Epoch Times і Центру допомоги виходу з китайської компартії (КПК). Доповідачі від різних організацій повідомили про недавні спровоковані КПК інциденти в Нью-Йорку, під час яких бандити нападали на послідовників Фалуньгун.

Присутні на форумі конгресмени засудили дії КПК і закликали американський уряд вислати з країни осіб, причетних до цього інциденту.

Представник республіканської партії від штату Колорадо конгресмен Том Танкредо (Tom Tancredo), що взяв участь у форумі, висловив серйозний протест у зв'язку з причетністю КПК до цих дій. Він сказав, що цей випадок буде представлений на розгляд у Раді Безпеки ООН і висловив сподівання, що американський уряд відреагує належним чином.

«Я вважаю, що китайське консульство та інші пособники КПК несуть відповідальність за організацію цих бандитів з метою нападу на людей, які мирно виконували свою справу, - сказав він. - Уряд Сполучених Штатів повинен розслідувати цей інцидент і, якщо я маю рацію в моєму припущенні про причину інциденту, заявити протест уряду Китаю. Необхідно робити вкрай серйозні дії, аж до висилки з країни осіб, причетних до цього інциденту.

Ми не можемо допустити порушення основних прав людини в нашій країні. Згідно з нашими законами, будь-який іноземець, що приїхав у США, якщо він порушив закони нашої країни, то він має бути висланий у свою країну».

Що стосується генерального консула Китаю в Нью-Йорку Пена Кеюя, який у телефонній розмові заявив про свою причетність до нападу, Танкредо сказав: «Ця людина, яка все організувала і навіть признається в цьому, має бути вислана з країни. Вона має бути вигнана з країни, і після цього уряду Китаю має бути заявлений серйозний протест. Це те, що ми повинні зробити». Він також пообіцяв, що зв'яжеться з Білим домом і Держдепартаментом з цього приводу.Представник Республіканської партії від штату Каліфорнія конгресмен Дана Рорабакер (Dana Rohrabacher) у своєму виступі на форумі сказав: «Фалуньгун є символом того, чим могло би бути справжнє серце й душа Китаю, якби вони не були забруднені й зіпсовані комуністичною ідеологією. Душа Китаю за своєю природою велична і добра.Повідомлення, яке несе людям Фалуньгун - це те, чого тирани бояться більше за кулемети, більше за будь-яку зброю. Більш за все тирани бояться правди. Вони бояться викриття їхніх злодіянь. Існує гарна й позитивна альтернатива цьому злу - моральність. Я захоплююся Фалуньгун, і я пишаюся тим, що піднімаю свій голос на захист Фалуньгун не лише в Китаї, але й особливо на захист послідовників Фалуньгун, які стикаються із загрозами і нападками в США».

Конгресмен Рорабакер підкреслив: «Зараз ми повинні докласти великих зусиль, оскільки в Сполучених Штатах, хоч би тут, ми захищаємо права людей, які борються за свободу. Я знаю, що у минулому у нас також були недоліки, але якщо статуя Свободи що-небудь означає, то насамперед вона означає, що тут, у Сполучених Штатах, ті люди, які хотіли б принести свободу і правосуддя в різні частини світу, будуть захищені... Ці люди стали об'єктом нападок китайського комуністичного режиму. Я дуже сподіваюся, що уряд США висловить свою думку із цього приводу. Якщо не в інших країнах, то принаймні в Сполучених Штатах ми повинні ясно виразити свою позицію стосовно цього диктаторського режиму».

Наприкінці свого виступу пан Рорабакер сказав: «Я хочу, щоб пекінський диктатор знав, що є конгресмени, які пильно стежать за цими подіями, хоч навіть ми не можемо безпосередньо допомогти жителям Китаю, але ми можемо допомогти тим із них, хто проживає у США».

З промовою на форумі також виступив і представник КРПФ пан Ван Чжиюань, який розповів, що за кілька днів до інциденту у Флашингу його організація випустила «Звіт про контроль КПК над китайцями, що перебувають за кордоном, і міжнародну стратегію об'єднаного робочого фронту». Звіт з'явився на веб-сайті КРПФ 15 травня та швидко розповсюдився на інші веб-сайти й електронні дошки оголошень, які не контролює КПК. У звіті розкривається міжнародна стратегія об'єднаного фронту КПК, її дії за кордоном, головна тактика, використовувана КПК для контролю китайців, що живуть за кордоном, і як вона, КПК, шукає та отримує міжнародні кошти через політику Відкритих Дверей.Пан Ван пояснив, що КПК встановила китайську іммігрантську політичну стратегію і процедури, які спеціально призначаються для закордонних китайців. Китайська влада розробила систему пропаганди й упровадили ідеологічну обробку, спеціально направлену на китайців, що проживають за кордоном, яка впливає на сентиментальні відчуття китайських іммігрантів щодо своєї батьківщини. У їхню свідомість посилено впроваджуються уявлення про те, що Китай - це те ж саме, що і КПК, і що цілком законно і нормально проявляти лояльні дії на захист компартії Китаю.

Згаданий вище звіт також свідчить про те, що КПК управляє більшістю закордонних китайських ЗМІ на різних рівнях і періодично проводить ідеологічну обробку лідерів закордонних китайських общин. Пан Ван сказав: «У китайських общинах про це всі знають і не приховують цього. Я сподіваюся, що уряди всіх країн звернуть на це увагу».

Представник Центру допомоги виходу з КПК пан Лі Дейвон повідомив, що за даними 5 червня свої заяви про вихід із КПК та її дочірніх організацій опублікувало 37 млн 950 тис. чоловік.

За матеріалами minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...