• Конгресмени й сенатори США висловлюють неспокій із приводу інцидентів у Флашингу

  • П'ятниця, 13 червня 2008 року

Недавні інциденти, що сталися у Флашингу (Нью-Йорк), під час яких агенти компартії Китаю (КПК) наймали бандитів, щоб здійснювати нападки на послідовників Фалуньгун і викликати у китайців ненависть до них, привернули до себе увагу конгресменів і сенаторів Сполучених Штатів.

Вдень 4 червня 2008 р. послідовник Фалуньгун Чарльз Лі передав докладну інформацію про цей інцидент спікерові палати представників пані Ненсі Пелосі. Він також передав їй звуковий запис бесіди з китайським консулом Пеном Кеюєм, в якій той зізнався, що консульство таємно керувало нападами у Флашингу. Конгресмени зв'язалися з ФБР щодо цього і попросили, щоб ФБР забезпечило захист послідовників Фалуньгун.  

4 червня кілька конгресменів і сенаторів під час відвідання заходів на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні (О.К.) в інтерв'ю висловили свою стурбованість інцидентом, що стався у Флашингу. Республіканський конгресмен Кріс Сміт із Нью-Джерсі повідомив, що ФБР попросили запобігти нападам комуністичного режиму на послідовників Фалуньгун у США і забезпечити їхній захист.

Пан Сміт сказав, що чиновники КПК уважають, що вони можуть за бажанням робити все, що заманеться, за кордоном для здійснення своєї політики придушення інакомислення так само, як і в Китаї.

Пан Сміт дуже жалкує, що режим КПК розцінює Фалуньгун як свого ворога. «Група послідовників Фалуньгун є миролюбною і виступає проти насильства. Ми повинні захистити їх», - сказав конгресмен.

Член Конгресу від Республіканської партії пані Ілеана Рос-Лехтінен із Флориди, член палати представників із питань закордонних справ, також висловила свою думку щодо цього. Вона вважає, що переслідування Фалуньгун, що триває, є дуже сумним фактом. Комітет закордонних справ уживає дії, щоб захистити послідовників Фалуньгун і привернути до цієї проблеми увагу міжнародного співтовариства.

Лі Цзінфей. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...