• Член парламенту Швеції: Події у Флашингу викликають тривогу в міжнародних колах

  • П'ятниця, 13 червня 2008 року
Член парламенту Швеції Геран Ліндблад уважає, що інцидент, який виник у Флашингу, був початий китайською компартією (КПК), щоб відвернути увагу китайців від проблем у Китаї. Він указав, що поліція в США та інших країнах повинна звернути належну увагу на провокації КПК.

Починаючи з 17 травня 2008 р., секретар політичного та юридичного комітету КПК Чжоу Юнкан через консульство КНР у Нью-Йорку керує підбурюванням шпигунів і бандитів до нападів на волонтерів Центру допомоги виходу з КПК у районі Флашинг м. Нью-Йорка.

В інтерв'ю кореспондентові The Epoch Times член парламенту Швеції Геран Ліндблад (Gцran Lindblad) сказав: «Інцидент у Флашингу певно вже був початий режимом КПК, який намагається влаштовувати такі речі і в інших країнах. Це жахливо. Я здивований, що поліція не помітила цього раніше». На питання, чому КПК організувала цей інцидент саме зараз, пан Ліндблад відповів, що комуністичний режим прагне перемкнути увагу людей від придушення в Тибеті і від того, як люди всього світу виразили свій протест проти Естафети олімпійського факела.

Він сказав: «КПК намагається перемкнути увагу людей на іншу тему, тому що світ турбує проблема Тибету й прав людини в Китаї у зв'язку з Олімпійськими іграми в Пекіні, що наближаються. Тому КПК і хоче якнайскоріше відвести увагу людей від цих проблем».

Фабрикуючи чергову брехню про Фалуньгун, китайські ЗМІ, які контролюються КПК, змінили слова на плакатах послідовників Фалуньгун, на яких було написано: «Небеса знищать КПК!», повідомивши, що напис на їхніх плакатах свідчить: «Небеса знищать Китай». Пан Ліндблад сказав, що це спотворене використання патріотизму, яке має на мені перемкнути увагу й гнів китайців від численних проблем усередині країни на послідовників Фалуньгун.

Пан Ліндблад заявив, що створення таких інцидентів, як у Флашингу, на території чужої держави, це не допустимо. «Поліція США та інших країн повинна остерігатися того, що ще КПК може спровокувати в майбутньому. Американці не мають забувати не лише про свої конституційні права, але також і свої права людини. Неприпустимо, щоб натовп, який підбурює КПК, переслідував громадянина США або будь-якої іншої країни на території США!» - підкреслив пан Ліндблад.

Пан Ліндблад сказав, що інцидент, що спалахнув у Флашингу, як і проблема в Тибеті, викликає стурбованість міжнародного співтовариства. Він був приголомшений, що деякі власники ресторанів у Флашингу, обдурені пропагандою КПК, відмовляються обслуговувати послідовників Фалуньгун. «У США для кого б там не було протизаконно відмовляти людині в обслуговуванні через його приналежність до якої-небудь віри або раси», - сказав член парламенту.
Підписатися:

Коментарі