• На українську митницю очікують глобальні реформи

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 16 червня 2008 року
Найближчим часом планується затвердити новий Митний кодекс України. Про це в Одесі повідомив голова Держмитслужби Валерій Хорошковський.

Нове законодавство має на меті наблизити українську систему митних режимів до міжнародних, значно спростити її і вдосконалити.

У Держмитслужбі наполягають: Україна має жити за новими стандартами вже з 1 січня наступного року. Держава повинна привести до світових норм внутрішні адміністративні процедури на кордоні. Особливо важливо це напередодні створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Валерій Хорошковський, голова Держмитслужби: «Ми сьогодні взагалі створюємо окремий департамент митних посередників, тому що між Державною митною службою і суб’єктами зовнішньої економічної діяльності є велика армія посередників. Також ми сюди включаємо і перевізників, і митних брокерів. І ми хотіли б, щоб той департамент, який буде створений найближчим часом, є певні дозволи, міг опрацьовувати весь масив попередньої інформації, для того щоб ми налагодили більш якісний сервіс».

Сергій Тєрьохін, голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики: «Необхідність змін у митній справі обумовлена не тільки тим, що Україна стала повноправним членом СОТ, але й тим, що державна митна служба не може розвиватися в тих рамках, які були поставлені для неї на початку 90-х років минулого століття».

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...