• Системами прослуховування Олімпійські ігри забезпечили європейські компанії

  • Понеділок, 16 червня 2008 року

Представники «зелених» Європарламенту провели 15 травня прес-конференцію на тему: «Олімпійські права для найгуманніших Ігор». Один із найвідоміших промовців Ерік Моєшел (Eric Moechel), австрійський журналіст, зробив викривальне повідомлення про те, що всі засоби зв'язку делегатів, спортсменів і журналістів на Олімпійських іграх прослухуватимуся цілодобово всі сім днів на тиждень.

Секретні служби використовуватимуть спецтехніку, виготовлену такими європейськими компаніями, як «Еріксон» і «Нокіа», «Сіменс». Методика і способи підслуховування були розроблені Європейським інститутом норм телекомунікації, що розташований у Франції та офіційно визнаний Єврокомісією - «організацією із установлення європейських норм».

На сьогодні Компанія «Еріксон» має служби R&D (Дослідження й розвиток), академію освіти та приблизно 60 спільних підприємств, філій і бюро в Китаї.

Китайський режим придбав також «Intelligence Platform» (розвідувальна система) у «Сіменса», що діє в автоматичному режимі, розпізнає навіть емоції користувача і здатна автоматично переводити розмову в текст.

Враховуючи кількість телепереговорів, які належить прослуховувати, величезна кількість поліцейських і мілітаризованої охорони, яка буде розгорнена в серпні, ці Олімпійські ігри мають право називатися «Іграми нагляду».

Минулого місяця, наприклад, Пекін опублікував нові правила, що забороняють усе, що «порушує громадський порядок і громадську безпеку». Довільний контроль і огляд людей та автомобілів уже проводиться в районі площі Тяньаньмень.

Ів Дюма. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...