• Суд оштрафував бандита, що напав на заступника редактора The Epoch Times у Нью-Йорку

  • П'ятниця, 8 серпня 2008 року

Нган Т. Юн визнав себе винним на суді Квінса (Нью-Йорк) і був оштрафований за завдання майнового збитку постраждалому заступнику редактора нью-йоркського відділення The Epoch Times панові Пань Хуньї.

16 червня Нган Юн, власник магазинчика китайських приправ, у нью-йоркському районі Флашинг розпочав публічно словесно ображати літнього розповсюджувача газети The Epoch Times, послідовника Фалуньгун. Юн вихопив газети з його рук, а коли на місце події приїхав Пань Хуньї та хотів зняти інцидент, Юн напав на нього і зламав йому камеру. Пізніше Юн також чинив опір поліції під час арешту.

28 липня кримінальний суд Квінса провів засідання по слуханню справи Юна. У залі суду в супроводі свого адвоката Юн добровільно визнав свою провину. Він був оштрафований на суму фінансового збитку постраждалого.

В інтерв'ю щодо результату слухання Пань сказав: «Сполучені Штати є країною свободи і справедливості. Покарання для зловмисника - така відзнака США від Китаю, де комуністична партія заохочує і сприяє тим, хто переслідує послідовників Фалуньгун».

Пань також указав і на те, що розглядати цей випадок як звичайний злочин недостатньо. Він сказав: «Інцидент у Флашингу був заздалегідь запланований. Ця подія була здійснена виключно з відома і під керівництвом китайської компартії (КПК), її шпигунською мережею і бандитами, що перебувають під її контролем».

«Червоні терористичні напади у Флашингу направлені не лише на Фалуньгун. Фактично всі жителі Флашингу живуть під страхом нападу від мережі «червоного терору». Більш того, ця мережа вже проникла на всі рівні уряду США. Два нью-йоркські чиновники, які заохочували ці напади, є доказом засилання КПК в американський уряд, а також того, що американські чиновники попали під уплив КПК», - сказав Пань.

Що стосується судового розгляду, Пань підкреслив, що консультуватиметься зі своїм адвокатом із приводу подальшої стратегії а подачі судового позову. Він сказав: «Ми доноситимемо цю ситуацію в найвищі судові органи і вводитимемо їх у курс справи так, щоб вони зрозуміли підоснову всього цього інциденту і зробили відповідні подальші кроки».

Чжун Тао. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...