• Члени Парламенту Ізраїлю закликають обговорити тему порушення прав людини в Китаї

  • Вівторок, 22 липня 2008 року

Члени ізраїльського парламенту, що представляють усі сфери ізраїльської політики, приєдналися до заклику терміново, до початку Олімпійських ігор, обговорити проблему переслідування послідовників Фалуньгун, здійснюваного владою комуністичного Китаю.

«Було б бажано, щоб ізраїльський парламент... напередодні Олімпійських ігор серйозно обговорив цю проблему, щоб засудити це нелюдяне переслідування послідовників Фалуньгун і закликати комуністичну владу Китаю припинити його». Так звернулися члени ізраїльського парламенту до голови парламенту через кілька днів після того, як президент Ізраїлю Шимон Перес висловив бажання взяти участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пекіні наступного місяця.

11 членів парламенту приєдналися до листа, який адресував Бен Шушан, член парламенту й голова комісії із законопроектів та судочинства, до всіх членів парламенту. У своєму листі він закликає Даллю Іцик, голову парламенту, провести обговорення теми переслідування Фалуньгун у Китаї до початку Олімпіади. Бен Шушан уважає, що потрібно «приєднатися до провідних парламентів світу», серед яких Європейський парламент, парламент Німеччини, два конгреси США, які вже засудили злочинне переслідування Фалуньгун у Китаї та закликали до негайного його припинення.

У цьому листі Бен Шушан також відзначає, що протягом дев'яти років переслідування Фалуньгун у Китаї різними організаціями, серед яких і з прав людини, були зібрані свідчення про ув'язнення тисяч послідовників Фалуньгун у примусово-трудових таборах без будь-яких судових розглядів. А також, що їх там піддають жорстоким тортурам, багато з яких закінчуються смертю.

У цьому ж листі наведені факти свідчення того, що, починаючи з 2001 р., у Китаї здійснюється торгівля органами послідовників Фалуньгун. Бен Шушан при цьому посилається на незалежний звіт із перевірки фактів видаляння внутрішніх органів у живих людей, укладений Девідом Кілгуром, у минулому держсекретарем Канади, і Девідом Мейтасом, канадським адвокатом, відомим правозахисником.

Останні свідчення з Китаю говорять про посилювані переслідування владою Китаю послідовників Фалуньгун та інших груп напередодні Олімпіади і про зростаючу кількість жертв.

Гідон Бельмейкер. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...